Mladší dorostenci zakončili podzimní část 1. ligy vítězně

Poslední podzimní utkání sehráli s osmým týmem tabulky C.S.Cargo Jičín a pořádně se na vítězství natrápili.

Díky technickým chybám a zahozeným šancím, měl náš soupeř neustále o jednu branku náskok a 1.poločas tak skončil vedením hostí 15:14.

První desetiminutovka druhého poločasu se odvíjela ve stejných kolejích. Až přišla 43.minuta a náš tým se dostal do tříbrankového vedení 24:21. Své vedení ještě dokázali navýšit, když ve 49. minutě odskočili svým soupeřům na rozdíl pěti branek.  Ale soupeř se nevdával a snížit na rozdíl jediné branky (30:29). V poslední minutě utkání ale náš tým upravil skóre na konečných 31:29.

Střelecky opět zazářil Saša Moješcik a také Sebastián Szafran, kteří shodně nastříleli po 11 brankách.

1.liga mladší dorostenci 11. kolo

Pepino SKP Frýdek-Místek - C.S.Cargo Jičín  31:29 (14:15)

Sestava a branky SKP: Bortel, Broda – Kresta Michal 1, Chovančík, Moješcik 11/1, Somsi 1, Mlčoušek, Szafran 11/2, Toman, Bardoň 2, Borák 3, Kresta Zdeněk, Prudký 2, Nečas.