Juniorka potvrdila suverenitu ve 2. lize mužů
08. květen
Tomáš Šoltys

Juniorka potvrdila suverenitu ve 2. lize mužů

Juniorka potvrdila suverenitu ve 2. lize mužů

Juniorka stále na čele 2. ligy mužů.
05. březen
Tomáš Šoltys

Juniorka stále na čele 2. ligy mužů.

Juniorka stále na čele 2. ligy mužů.
V 16. kole porazila v dramatickém utkání Rožnov o jedinou branku.
TJ ROŽNOV - PEPINO SKP FRÝDEK-MÍSTEK juniorka 25:26 (13:13)
sestava a branky SKP: Cáb, Fritz, Žvak - Havránek V. 1, Hečko 2, Hrachovec 6, Toman, Halas 1, Bardoň 1, Vyskočil 3, Havránek T. 2, Kresta 2, O´Connor 1, Pomichálek 2, Mynář 3, Somsi 2.
TABULKA: https://www.handball.cz/souteze/muzi/2-liga-muzi-sm#tabulka

Juniorka jede...
20. únor
Tomáš Šoltys

Juniorka jede...

Juniorka jede, ve 14. kole 2. ligy mužů veze body z Napajedel a upevňuje si vedení v tabulce.
Fatra-Slavia Napajedla - Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka 29:32 (16:16)
sestava a branky SKP: Cáb, Šoltys, Fritz - Vyskočil, Mück 3, Pomichálek 2, Valo 1, Hečko 1, Blahut 1, O´Connor 7/4, Hrachovec 8, Halas 1, Somsi 1, Kresta M., Bardoň, Brožek 4.

Nad juniorkou Pepino SKP Frýdek-Místek stále svítí slunce
12. únor
Tomáš Šoltys

Nad juniorkou Pepino SKP Frýdek-Místek stále svítí slunce

Nad juniorkou Pepino SKP Frýdek-Místek stále svítí slunce, ta vévodí tabulce 2.ligy mužů
Ve 13.kole to odnesly SK Žeravice, které si vezou domů vysokou porážku o dvanáct branek.
Pepino SKP Frýdek-Místek - SK Žeravice 42:30 (22:17)
sestava a branky SKP: Cáb, Šoltys, Fritz - Vyskočil 2, Mück 3, Pomichálek 1, Valo 1, Hečko, Moješcik 4/1, Havránek Tomáš 3, Hrachovec 11, Kresta Matěj 2, Somsi 1, Havránek Vojtěch 5, Bardoň 4/1, Brožek 5.
Juniorka stále na čele druholigové tabulky
08. únor
Tomáš Šoltys

Juniorka stále na čele druholigové tabulky

Uspěla ve svém prvním jarním vystoupení....

2.liga muži SM 8.kolo - šesté vítězství
15. listopad
Tomáš Šoltys
Juniorka po pěti odehraných utkáních atakuje čelo tabulky
01. listopad
Tomáš Šoltys

Juniorka po pěti odehraných utkáních atakuje čelo tabulky

Druhá liga mužů je ve své polovině podzimní části a naše juniorka se v tabulce nachází na druhé příčce.

Dohrávka 15. kola  2. ligy mužů
19. březen
Tomáš Šoltys

Dohrávka 15. kola 2. ligy mužů

Juniorka v dohrávce nezaváhala

Drama v boji o první příčku druholigové tabulky
13. únor
Tomáš Šoltys

Drama v boji o první příčku druholigové tabulky

Hned na úvod jarní části druholigové soutěže na sebe narazili lídři tabulky. Juniorka Pepino SKP Frýdek-Místek nastoupena v nepříliš kompletní sestavě, jen se dvěma hráči připravenými na střídání, se držel statečně.

Dohrávka 9. kola 2. ligy mužů
31. leden
Tomáš Šoltys

Dohrávka 9. kola 2. ligy mužů

Juniorka v dohrávce neuspěla

PF 2022
30. prosinec
B.Š.

PF 2022

Vedení klubu, trenéři a hráči přejí všem partnerům, příznivcům a podporovatelům našeho klubu všechno nejlepší v roce 2022

Juniorka vstoupila do soutěže vítězně
27. září
Tomáš Šoltys

Juniorka vstoupila do soutěže vítězně

HC Nový Jičín byl prvním soupeřem našeho druholigového B týmu v nové sezóně.
17. září 2023 16:00
Paskov
28:28
23. září 2023 16:00
Frýdek-Místek SH SŠŘ
38:23
30. září 2023 17:30
Velká Bystřice
26:27
08. říjen 2023 18:00
Frýdek-Místek SH SŠŘ
37:36
15. říjen 2023 16:00
Žeravice
27:34
21. říjen 2023 17:00
Frýdek-Místek SH SŠŘ
31:39
29. říjen 2023 17:00
Zubří
32:32
11. listopad 2023 16:00
Frýdek-Místek SH SŠŘ
28:34
19. listopad 2023 11:00
Holešov
39:48
25. listopad 2023 15:00
Kopřivnice
40:31
02. prosinec 2023 15:30
Frýdek-Místek SH SŠŘ
28:29
10. únor 2024 16:00
Frýdek-Místek SH SŠŘ
38:28
17. únor 2024 17:00
Napajedla
40:32
24. únor 2024 16:00
Frýdek-Místek SH SŠŘ
0:0
02. březen 2024 11:00
Bystřice pod Hostýnem
0:0
10. březen 2024 12:00
Frýdek-Místek SH SŠŘ
0:0
23. březen 2024 14:00
Rožnov pod Radhoštěm
0:0
06. duben 2024 16:00
Frýdek-Místek SH SŠŘ
0:0
13. duben 2024 15:30
Karviná
0:0
20. duben 2024 16:00
Frýdek-Místek SH SŠŘ
0:0
27. duben 2024 16:00
Frýdek-Místek SH SŠŘ
0:0
05. květen 2024 11:00
Ostrava
0:0
Pořadí Název klubu Z V R P Skóre Body
1. KH Kopřivnice B 5 5 0 0 139:118 10
2. Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka 5 4 1 0 164:140 9
3. TJ Rožnov p.R. 6 4 1 1 147:132 9
4. HK Bystřice pod Hostýnem 5 3 1 1 170:139 7
5. MHK TAEDA Karviná 5 3 1 1 136:124 7
6. TJ Holešov 5 3 0 2 144:147 6
7. Fatra-Slavia Napajedla 6 2 1 3 151:162 5
8. Házená Paskov 5 1 1 3 125:140 3
9. Házená Velká Bystřice 5 1 0 4 135:136 2
10. SK Žeravice 5 1 0 4 135:144 2
11. TJ Sokol Ostrava 5 1 0 4 132:158 2
12. Lesana Zubří 5 0 0 5 122:160 0

Tréninky mladších žáků

úterý: 15:30 - 17.00
středa: 16:00 - 17.30
pátek: 15:00 - 17:00