Ostuda v Kopřivnici. SKP schytalo výprask 35:24

Měl to být zápas o play off. Nasazení našich hráčů Pepino SKP Frýdek-Místek tomu ale nenasvědčovalo. Svěřenci Daniela Vala podali v regionálním derby proti Kopřivnici ostudný výkon, když na palubovce odvěkého rivala schytali výprask 35:24. Prohráli počtvrté v řadě a v novém kalendářním roce tak stále čekají na první bodový zisk.

Hráči našeho výběru Pepino SKP Frýdek-Místek dobře věděli, o co se hraje ve 22. kole Chance extraligy, v němž nastoupili na palubovce KH Kopřivnice. Hned v úvodu se dostali do vedení 3:0. Jenže v následujících minutách se dokázala Kopřivnice dotáhnout. Duel byl vyrovnaný prvních dvacet minut, ale pak se náš celek nevyvaroval mnoha technických chyb, když některé z nich byly až naivní. První poločas tak vyhrála Kopřivnice 16:10 a vytvořila si tak pohodlný náskok do druhého dějství.

Po změně stran dokázala Kopřivnice svůj náskok z první půle ještě navýšit. Náš tým jí nedokázal znepříjemnit cestu za vítězstvím. Pokračoval ve výkonu plném chyb. Kopřivnice tak bez problémů dokráčela ke třinácté výhře v této sezoně a upevnila si 4. místo v tabulce. Náš tým Pepino SKP Frýdek-Místek stále čeká na první bodový zisk v novém kalendářním roce. V tabulce je s devatenácti body na 8. příčce.

„Těžko se mi hledají slova. Jsem nesmírně zklamaný. Dobře jsme věděli, o co hrajeme. Přesto jsme se opět nevyvarovali mnoha technických, někdy až naivních chyb. Přitom jsme spoustu času věnovali analýze předchozího nepovedeného utkání proti Novému Veselí. Bohužel jsme se ale nepoučili z chyb z tohoto duelu,“ uvedl po utkání trenér Pepino SKP Frýdek-Místek Daniel Valo.

22. kolo: KH Kopřivnice – Pepino SKP Frýdek-Místek 35:24 (16:10)
Sestava SKP F-M: Bartoš, Cáb – Noworyta 2, Škopek 1, Valo, Moješcik 3, Gřešek 3, Bureš 2, Mlotek, Rumian 4, Hajko 1, Choleva 5/1, Mazur 1, Chełmiński 2, Zbránek, Hustopcký. Trenér: Daniel Valo.

Rozhodčí: Petr Halada, Jan Kosmák. Sedmimetrové hody: 6/4 – 2/1. Vyloučení: 6:3.