Hráči a trenér SKP vybojovali bronz na Olympiádě dětí a mládeže
17. červenec
Jan Smekal

Hned sedm hráčů SKP a s nimi trenér Petr Mazur může slavit bronzové medaile z Olympiády dětí a mládeže, která se uskutečnila na konci června v Olomouckém kraji. V barvách Moravskoslezského kraje bronzem z olympiády vylepšili 4. místo, které obsadili v celostátní žákovské lize.

Po čtvrtém místě v Žákovské lize, čtvrté místo v Moravskoslezské lize.
05. červen
Tomáš Šoltys

Starší žáci v sobotu zakončili mistrovskou sezónu v Moravskoslezské lize.

Starší žáci SKP vybojovali 4. místo v žákovské lize. Sahali i po jedné z medailí
24. květen
Jan Smekal

Výborný ročník mají za sebou starší žáci Pepino SKP Frýdek-Místek vedení trenérem Petrem Mazurem. Vybojovali 4. místo v žákovské lize, když za sebou nechali všechna družstva se statusem Tréninkového centra mládeže. Sezona se zvlášť vydařila brankáři Vojtěchu Surovcovi.

Žákovská liga ČR - Starší žáci útočí na medailové pozice
25. duben

V sobotu 23.4.2022 se uskutečnil ve Frýdku-Místku jeden z pěti turnajů, které v rámci 5. kola Žákovské ligy o víkendu proběhly.

Mazur: Klukům patří pochvala za přístup k tréninkům. Mnozí házené věnují veškerý volný čas
05. duben
Jan Smekal

Družstvo starších žáků Pepino SKP Frýdek-Místek tvoří chlapci ve věku 14 a 15 let. Tito házenkáři hrají čtyři soutěže, trénují pětkrát v týdnu. Házené tak věnují spoustu času. V týmu je sedm velice talentovaných hráčů. Brankář už dokonce pravidelně chytá za mladší dorost.

Žákovská liga pokračovala čtvrtým kolem
14. březen

V Olomouci sehráli naši starší žáci další kolo Žákovské ligy a opět si vedli velmi dobře

Starší žáci mají za sebou druhé kolo letošního ročníku Žákovské ligy.
26. leden

Z úvodních osmi utkání této celorepublikové soutěže...

Starší žáci vítězně nad Karvinou
21. leden

Starší žáci v dohrávce 6.kola MSLnezaváhali.

PF 2022
30. prosinec
B.Š.

PF 2022

Vedení klubu, trenéři a hráči přejí všem partnerům, příznivcům a podporovatelům našeho klubu všechno nejlepší v roce 2022

1. kolo Žákovské ligy
13. prosinec

V Kostelci na Hané zahájili naši starší žáci letošní ročník Žákovské ligy.
Z úvodního kola této celorepublikové soutěže vydobyl náš tým šest bodů, což jej v tabulce průběžně řadí na 8. příčku.

Starší žáci vybojovali postup do Žákovské ligy
28. listopad
B.Š.

Starší žáci vybojovali postup do Žákovské ligy. Dnes v Mělníku naše družstvo absolvovalo dvě vítězná utkání kvalifikace a může se radovat z postupu do hlavní soutěže.

17. září 2022 08:15