Juniorka potvrdila suverenitu ve 2. lize mužů
Juniorka potvrdila suverenitu ve 2. lize mužů
Juniorka potvrdila suverenitu ve 2. lize mužů
Juniorka stále na čele 2. ligy mužů.
V 16. kole porazila v dramatickém utkání Rožnov o jedinou branku.
TJ ROŽNOV - PEPINO SKP FRÝDEK-MÍSTEK juniorka 25:26 (13:13)
sestava a branky SKP: Cáb, Fritz, Žvak - Havránek V. 1, Hečko 2, Hrachovec 6, Toman, Halas 1, Bardoň 1, Vyskočil 3, Havránek T. 2, Kresta 2, O´Connor 1, Pomichálek 2, Mynář 3, Somsi 2.
TABULKA: https://www.handball.cz/souteze/muzi/2-liga-muzi-sm#tabulka
Juniorka jede, ve 14. kole 2. ligy mužů veze body z Napajedel a upevňuje si vedení v tabulce.
Fatra-Slavia Napajedla - Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka 29:32 (16:16)
sestava a branky SKP: Cáb, Šoltys, Fritz - Vyskočil, Mück 3, Pomichálek 2, Valo 1, Hečko 1, Blahut 1, O´Connor 7/4, Hrachovec 8, Halas 1, Somsi 1, Kresta M., Bardoň, Brožek 4.
Uspěla ve svém prvním jarním vystoupení....
Juniorka opět vítězně.....
Druhá liga mužů je ve své polovině podzimní části a naše juniorka se v tabulce nachází na druhé příčce.
Juniorka v dohrávce nezaváhala
Hned na úvod jarní části druholigové soutěže na sebe narazili lídři tabulky. Juniorka Pepino SKP Frýdek-Místek nastoupena v nepříliš kompletní sestavě, jen se dvěma hráči připravenými na střídání, se držel statečně.
Juniorka v dohrávce neuspěla
Vedení klubu, trenéři a hráči přejí všem partnerům, příznivcům a podporovatelům našeho klubu všechno nejlepší v roce 2022
28. září 2019 13:00 Uničov |
Házená Uničov | 21:33 | Pepino SKP Frýdek Místek B |
05. říjen 2019 14:00 Frýdek-Místek |
Pepino SKP Frýdek Místek B | 16:16 | SK Žeravice |
12. říjen 2019 10:30 Luhačovice |
TJ Sokol Luhačovice | 25:32 | Pepino SKP Frýdek Místek B |
19. říjen 2019 17:30 Frýdek-Místek |
Pepino SKP Frýdek Místek B | 25:23 | TJ Rožnov p.R. |
22. říjen 2019 18:30 Frýdek-Místek |
Pepino SKP Frýdek Místek B | 35:28 | TJ SOGOS Holešov |
03. listopad 2019 15:00 Napajedla |
Fatra-Slavia Napajedla | 24:24 | Pepino SKP Frýdek Místek B |
09. listopad 2019 17:00 Frýdek-Místek |
Pepino SKP Frýdek Místek B | 34:27 | MHK TAEDA Karviná |
17. listopad 2019 15:30 Litovel |
Tatran Litovel junioři | 34:30 | Pepino SKP Frýdek Místek B |
23. listopad 2019 17:00 Frýdek-Místek |
Pepino SKP Frýdek Místek B | 30:30 | Lesana Zubří |
01. prosinec 2019 16:30 Polanka nad Osrou |
SKH Polanka n.O. | 23:29 | Pepino SKP Frýdek Místek B |
07. prosinec 2019 14:00 Frýdek-Místek |
Pepino SKP Frýdek Místek B | 29:29 | TJ Sokol Ostrava |
22. únor 2020 16:30 Holešov |
TJ SOGOS Holešov | 42:30 | Pepino SKP Frýdek Místek B |
01. březen 2020 13:00 Frýdek-Místek |
Pepino SKP Frýdek Místek B | 39:35 | Házená Uničov |
07. březen 2020 16:00 Žeravice |
SK Žeravice | 29:29 | Pepino SKP Frýdek Místek B |
15. březen 2020 16:00 Frýdek-Místek |
Pepino SKP Frýdek Místek B | : | TJ Sokol Luhačovice |
21. březen 2020 16:00 Rožnov p.R. |
TJ Rožnov p.R. | : | Pepino SKP Frýdek Místek B |
29. březen 2020 16:00 Frýdek-Místek |
Pepino SKP Frýdek Místek B | : | Fatra-Slavia Napajedla |
04. duben 2020 16:30 Karviná |
MHK TAEDA Karviná | : | Pepino SKP Frýdek Místek B |
25. duben 2020 16:00 Frýdek-Místek |
Pepino SKP Frýdek Místek B | : | Tatran Litovel junioři |
03. květen 2020 15:00 Zubří |
Lesana Zubří | : | Pepino SKP Frýdek Místek B |
09. květen 2020 17:30 Frýdek-Místek |
Pepino SKP Frýdek Místek B | : | SKH Polanka n.O. |
17. květen 2020 16:00 Ostrava |
TJ Sokol Ostrava | : | Pepino SKP Frýdek Místek B |
Pořadí | Název klubu | Z | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pepino SKP Frýdek Místek B | 18 | 16 | 0 | 2 | 650:555 | 32 |
2. | SKH Polanka | 18 | 12 | 1 | 5 | 534:470 | 25 |
3. | MHK TAEDA Karviná | 18 | 11 | 2 | 5 | 548:460 | 24 |
4. | SK Žeravice | 18 | 8 | 2 | 8 | 511:533 | 18 |
5. | TJ Tatran Litovel B | 18 | 9 | 0 | 9 | 499:531 | 18 |
6. | TJ Rožnov p.R. | 18 | 7 | 3 | 8 | 499:498 | 17 |
7. | Sokol Ostrava | 14 | 7 | 1 | 6 | 409:365 | 15 |
8. | Fatra-Slavia Napajedla | 18 | 7 | 1 | 10 | 481:503 | 15 |
9. | TJ SOGOS Holešov | 14 | 5 | 0 | 9 | 400:413 | 10 |
10. | Házená Uničov | 22 | 4 | 1 | 17 | 561:674 | 9 |
11. | TJ Lesana Zubří | 18 | 3 | 2 | 13 | 487:564 | 8 |
12. | TJ Sokol Luhačovice | 22 | 2 | 1 | 19 | 546:713 | 5 |
Tréninky mladších žáků
úterý: 15:30 - 17.00
středa: 16:00 - 17.30
pátek: 15:00 - 17:00