Aktuality

Dorostenci v posledním utkání podzimní části urvali jen bod

V závěru podzimní části 1.ligy dorostenců přivítala naše družstva Pepino SKP Frýdek-Místek na domácí palubovce týmy HC Dukla Praha, které jim byly těžkými soupeři.

Mladší dorostenci v prvním poločase předváděli vyrovnaný souboj, ve kterém se stále rvari o vedení, které nakonec po první půli urvali hosté (12:14). Po změně stran si stále drželi vedení dukelští, kteří si odskočili na rozdíl čtyř branek (14:18). Naše družstvo se ale nevzdávalo a v 39.minutě se začalo postupně dotahovat až dosáhlo vyrovnaného stavu (19:19), počemž začal vyrovnaný boj, ze kterého nakonec nevyšlo jako vítěz žádné z družstev (25:25).

Po podzimní části se mladší dorostenci v prvoligové tabulce umisťují na 4. příčce.

1.liga mladší dorostenci

Pepino SKP Frýdek-Místek – HC Dukla Praha 25:25 (12:14)

Sestava a branky SKP: Bortel, Bartoš – Vyskočil 2, Mazur V., Szafran 4, Voleník 3, Moješcik 1, Borák, Prudký, Havránek 9/5, Zourek 1, Brožek 5, Kresta Z., Papala.

Sled utkání: 1:1, 1:3, 2:6, 6:6, 10:7, 11:9, 12:11, 12:14, 13:17, 15:18, 20:19, 21:21, 24:22, 25:25.

Na starší dorostence čekal lídr tabulky, který doposud ztratil jen jediný bod. Celý první poločas předváděla obě družstva vyrovnaný výkon přičem se náš tým stále snažil chytit vedení, což se mu bohužel nepodařilo a po prvním poločase nakonec odcházel se ztrátou jediné branky (12:13). Po nástupu do druhé půle hosté pevně chytili do rukou otěže a začali si budovat náskok, na který už naši hráči i přes svou bojovnost nedokázali reagovat.

Starší si drží po podzimní části s dvanácti body 6. příčku.

1.liga starší dorostenci

Pepino SKP Frýdek-Místek – HC Dukla Praha 22:31 (12:13)

Sestava a branky SKP: Bartoš, Macek – Garba 3, Herman, Havránek, Hrachovec 2, Mazur M. 4, Voleník, Brožek, Zourek, Ondrušík 8, Gelnar, O´Connor 1, Musálek 4/2.