Aktuality

Starší dorostenci vítězně v Karviné. Mladší body ztratili

V 8.kole 1.ligy dorostenců zajížděla naše družstva Pepino SKP Frýdek-Místek na palubovku Karviné, odkud si starší dorostenci po velmi dobrém výkonu vezou dva body i přes absenci hráčů Matěje Mazura a Mathiase Cholevy. Mladší dorostenci po vydařeném prvním poločase nakonec díky neproměňování střeleckých šancích podlehli rozdílem dvou branek.

Mladší dorostenci vstoupili do utkání velmi dobře a celý první poločas si drželi nad domácími převahu, do šaten se šlo za vedení našeho týmu 12:10.  Po nástupu do druhé půle se však přestalo našim hráčům dařit střelecky, čehož karvinští využili ve svůj prospěch a tak o porážce našeho týmu 21:19 rozhodl druhý poločas.

1.liga mladší dorostenci – 8.kolo

HCB Karviná – Pepino SKP Frýdek-Místek 21:19 (10:12)

Sestava a branky SKP: Bartoš – Vyskočil, Mazur V. 1, Szafran 5, Voleník 2, Moješcik, Borák, Chovančík, Havránek 8/3, Zourek, Kresta Z., Prudký, Papala, Brožek 3.

Starší dorostenci se i přes absenci svých dvou střelců Mazura a Cholevy karvinských nezalekli. Po celé utkání vedli jasným náskokem, místy až o devět branek. Skvělý výkon opět předvedl brankář Patrik Bartoš, který svůj výborný výkon ozdobil dvěma góly a nakonec dovedl svůj tým k vítězství (26:29).

1.liga starší dorostenci – 8.kolo

HCB Karviná – Pepino SKP Frýdek-Místek 26:29 (14:16)

Sestava a branky SKP: Plánka, Bartoš 2 – Voleník, Herman, Galdia 5, Hrachovec 4, Zurek, Brožek 5, Havránek 2, Ondrušík 3, Bujnoch, O´Connor 1, Musálek 7/4.