Aktuality

Po reprezentační přestávce pokračovaly nejvyšší dorostenecké soutěže

V 6.kole 1.ligy dorosteneckých soutěží přivítala naše družstva Pepino SKP Frýdek-Místek na domácí palubovce své soupeře ze Zlína a Žďáru n,Sázavou, kterým nedarovala ani bod a svými vítězstvími se obě družstva posunula v ligové tabulce na 4. příčky.

Starší dorostenci začali utkání s posledním týmem ligové tabulky HC Zlín vlažně. Do 22. minuty sváděli těsný souboj, pak v posledních sedmi minutách prvního poločasu náš tým šnůrou tří branek odskočil na poločasových 12:9. Po nástupu do druhého poločasu naši hráči nepolevili a své vedení si stále upevňovali, což potvrdili v závěru utkání, kdy odskočili na rozdíl desíti branek (29:19).

Střelecky družstvo nejvíce táhli Matěj Mazur a Jakub Ondrušík, kteří společně nastříleli šestnáct branek.

Pepino SKP Frýdek-Místek – HC Zlín 29:19 (12:9)

Sestava a branky SKP: Plánka, Macek – Galdia 1, Garba, Herman, Choleva 3, Hrachovec 5, Mazur M. 8, Zourek, Ondrušík 8, Bujnoch, Vilimovský, O´Connor, Musálek 3.

Sled utkání: 2:1, 3:4, 5:5, 7:7, 9:8, 12:9, 14:10, 15:12, 17:13, 19:15, 22:16, 23:18, 28:18, 29:19.

Mladší dorostenci jasně přehráli poslední družstvo ligové tabulky TJ Sokol Žďár nad Sázavou, když  od prvních minut zcela ovládli průběh utkání a do druhé poločasu si odnesli náskok sedmi branek (17:10). V druhé poločase pokračovali v navyšování svého náskoku a nakonec rozdílem třinácti branek (37:24) zvítězili.

Je třeba vyzdvihnout za kolektivní výkon celé družstvo, ale střelecky jej táhli především Tomáš Havránek a Sebastián Szafran.

Pepino SKP Frýdek-Místek – TJ Sokol Žďár nad Sázavou 37:24 (17:16)

Sestava a branky SKP: Bortel, Bartoš – Vyskočil 1, Prudký 3, Voleník 3, Moješcik 5, Borák 1, Mlčoušek 1, Havránek 8/2, Zourek 2/1, Kresta Z. 2, Papala, Szafran 7, Brožek 4.

Sled utkání: 2:1, 6:2, 8:3, 11:4, 13:5, 14:7, 17:10, 19:11, 21:15, 24:16, 29:17, 31:18, 32:21, 36:22, 37:24.