Aktuality

Moravskoslezská liga mladších a starších žáků sk.I. 8. kolo

Svým 8. kolem pokračovala Moravskoslezská liga žákovských soutěží. Tentokrát naše týmy Pepino SKP Frýdek-Místek zamířily do Ostravy, kde se střetly s místním Sokolem. Mladší žáci zvítězili a v tabulce stále zůstávají na druhé příčce, se stejným počtem bodů jako první Karviná. Se staršími je to horší, ti si v Ostravě připsali už pátou porážku v řadě a v tabulce se propadli až na čtvrtou příčku.

Mladší žáci „A“ po vyrovnaném prvním poločase (9:9), naši hráči zvládli vstup do druhého, když odskočili svému soupeři na rozdíl čtyř branek a tento náskok si udrželi až do konce utkání (16:20).

Sokol Ostrava – Pepino SKP Frýdek-Místek 16:20  (9:9)

Sestava a branky SKP: Surovec – Matýsek, Škopek 2, Petrů, Czepiec, Chovančík 2, Jašúrek 6, Menšík 2, Kaloč, Dufek 2, Prek 1, Kresta Filip 4, Kocher 1. Trenér Miloš Oulehla.

Starší žáci „A“ po vyhraném prvním poločase (10:12), vstoupili do druhé půle velmi špatně. Úvodní patnáctiminutovku absolutně nezvládli a prohráli ji 11:3.  Tímto se domácí dostali do vedení o šest branek (21:15), které si udrželi až do konce utkání.

Sokol Ostrava – Pepino SKP Frýdek-Místek 27:21  (10:12)

Sestava a branky SKP: Broda, Sanitrák – Blecha, Lošák, Somsi 4/1, Srník, Šupola, Nečas, Matula 5, Halas 2, Kresta Michal 5, Bardoň 1, Toman 3, Konečný 1. Trenér Radim Hustopecký st..