Aktuality

Dorostenecká družstva v Novém Veselí neobstála

Po vydařeném 4.kole, kdy jasně přehrála TJ Náchod a TJ Sokol Šťáhlavy, zajížděla dorostenecká družstva Pepino SKP Frýdek-Místek na palubovku TJ Sokol Nové Veselí, kde utrpěla prohry.

Starší dorostenci se ve svém zápase ukázali jako slabší celek, když si po celý zápas domácí jasně drželi vedení a už po první půli vedli rozdílem čtyř branek (16:12). Ve druhé půli se naše družstvo sice stále nevzdávalo, ale tým Nového Veselí stále pokračoval v tlaku na naše hráče a navyšoval své vedení až na konečný výsledek 27:24.

1.liga starších dorostenců – 5.kolo

TJ Sokol Nové Veselí – Pepino SKP Frýdek-Místek 27:24 (16:12)

Sestava a branky SKP: Bartoš, Macek – Galdia 1, Garba 1, Herman, Choleva 5/1, Hrachovec 4, Mazur M. 3, Gelnar, Voleník, Ondrušík 5, Bujnoch, O´Connor 3, Musálek 2/2.

Mladší dorostenci na tom byli lépe. V prvním poločase si drželi vedení, které jim vydrželo až do konce poločasu (13:15). Po nástupu do druhého poločasu, se však naši hráči nebyli schopni střelecky prosadit a vedení tak převzal tým Nového Veselí, který nakonec porazil naše družstvo rozdílem pěti branek (27:22)

1.liga mladších dorostenců – 5.kolo

TJ Sokol Nové Veselí – Pepino SKP Frýdek-Místek 27:22 (13:15)

Sestava a branky SKP: Bortel, Bartoš – Chovančík, Vyskočil 1, Voleník 8/1, Moješcik 4, Borák, Mlčoušek 3, Havránek 1/1, Zourek, Kresta Z. 1, Papala, Prudký, Brožek 4.