Aktuality

Moravskoslezská liga starších a mladších žáků

V sobotu 20.10.2018 pokračovala Moravskoslezská liga starších a mladších žáků. Naše „A“družstva přivítala na domácí palubovce týmy SKH Polanka, „B“ týmy zajížděly do Klimkovic.

Starší žáci „A“ Pepino SKP Frýdek-Místek ani tentokrát na svého soupeře nestačili a připsali si už čtvrtou porážku v řadě, když o osudu utkání rozhodl první poločas (9:14). Ve druhém poločase, přes veškerou snahu, se korigovat výsledek našemu týmu už nepodařilo.  V tabulce MSL sk.I. tak ztrácí na vedoucí duo Kopřivnice, Karviná šest bodů.

Pepino SKP Frýdek-Místek „A“ –SKH Polanka  23:27 (9:14)

Sestava a branky SKP: Broda, Surovec - Tomčala, Lošák, Kresta Filip, Valo, Škopek 2, Nečas 2, Matula 3, Dufek, Kresta Michal 10, Bardoň 1, Toman 5/4, Blecha. Trenér Radim Hustopecký ml.

Sled utkání: 0:2, 3:3, 4:6, 7:10, 8:12, 9:14, 11:16, 13:18, 16:20, 18:22, 20:26, 23:27

Mladší žáci „A“ Pepino SKP Frýdek-Místek, opět jasně své soupeře z Polanky přehráli a připsali si další vítězství. V tabulce MSL sk.I. tak stále drží krok s vedoucí Karvinou.

Pepino SKP Frýdek-Místek „A“ – SKH Polanka   32:19 (18:12)

Sestava a branky SKP: Surovec 1 – Škopek 5, Kocher, Menšík, Prek 1, Jašúrek 9, Maňas 1, Kaloč 1, Dufek 9/1, Kresta Filip 5. Trenér Miloš Oulehla

Starší žáci „B“ v nezvyklých podmínkách venkovního asfaltového hřiště v Klimkovicích, svého soupeře z místního Sokola porazili 36:32 a připsali si tak dva body do tabulky MSL sk.II.

Sokol Klimkovice - Pepino SKP Frýdek-Místek „B“  32:36  (14:17)

Sestava a braky SKP: Sanitrák, Fanfrla – Kresta Matěj 8, Ručka 4, Chovančík, Opatrný, Svoboda, Halas 13, Srník 5, Konečný 4, Skýpala 2.

Mladší žáci „B“ nestačili na sokoly z Klimkovic, kterým podlehli o osm branek 22:14. Souboj o první příčku tabulky MSL sk.II. tak vyzněl pro domácí, náš tým ztrácí na vedoucí pozici 1bod.

Sokol Klimkovice - Pepino SKP Frýdek-Místek „B“  22:14  (10:9)

Sestava a branky SKP: Fanfrla, Gnojek – Vilimovský Tom 5, Buchal 1, Zníšťal 2, Ondryáš 1, Veverka, Broda Adam, Cziepiec 1, Kocich, Kotásek, Chovančík 3/1, Mynář.