Juniorka na domácí palubovce získává další body

Ve 4.kole 2.ligy mužů SM přivítala juniorka Pepino SKP Frýdek-Místek na domácí palubovce tým KH Zbrojovka Vsetín, který přehrála rozdílem čtyř branek (32:28) a získala cenné body.

Juniorce se vydařil nástup do utkání, kdy během prvních sedmi minut získala čtyřbrankový náskok (6:2). Hosté však našim hráčům nedovolili pokračovat v navyšování náskoku, ale naopak se snažili svou ztrátu dohnat a do konce první půle se tak dokázali dotáhnout na rozdíl dvou branek (15:13).
Po nástupu do druhého poločasu předváděla obě družstva vyrovnané utkání, přičemž si juniorka stále držela vedení. Změna ale nastala v 51.minutě, kdy hosté třemi přesnými trefami srovnali stav utkání na 25:25. Naše družstvo se však nevzdávalo a nakonec, díky dobré obraně a skvělým zákrokům brankáře Cába, se dokázalo dostat do vedení, které už do konce utkání udrželo (32:28).

Střelecky tentokrát nejvíce táhla tým čtveřice Rajnoha (6), Bosák (7), Ondrušík (6) a Bureš (6), kteří společně nastříleli 25 branek.

2.liga mužů SM – 4.kolo

Pepino SKP Frýdek-Místek „B“ – KH Zbrojovka Vsetín 32:28 (15:13)

Sestava a branky SKP: Šoltys, Cáb – Mück 1, Rajnoha J. 6, Šimek, Hustopecký, Bosák 7/2, Hečko 2, Ondrušík 6, Stachovec 1, Palej, Žvak, Garba, Bureš 6.

Sled utkání: 3:1, 6:2, 7:3, 9:6, 10:7, 11:9, 13:10, 15:13, 17:15, 19:17, 21:18, 23:19, 24:20, 25:22, 25:25, 27:25, 28:26, 32:28.