Aktuality

Juniorka v souboji s Ostravou neobstála

Ve třetím kole 2.ligy mužů SM zajížděla juniorka Pepino SKP Frýdek-Místek do Ostravy, kde po těsném souboji podlehla domácímu TJ Sokol Ostrava rozdílem dvou branek.

Začátek prvního poločasu byl nakloněn ve prospěch domácí, kteří díky zákrokům brankáře Patrika Cocha si dokázali odskočit na rozdíl 4 branek (5:1). Naše družstvo se však nevzdávalo a svou ztrátu do konce poločasu stáhlo na rozdíl dvou branek (14:12).

Po nástupu do druhé půle sehrávala obě družstva vyrovnaný souboj, ze kterého nakonec vyšla lépe naše juniorka, která v 51.minutě srovnala stav utkání na 19:19. Náš tým však nezvládl koncovku utkání, kdy se naši střelci nebyli schopni prosadit a ostravští se tak dostali do vedení, které už udrželi až do konce (23:21).

2.liga mužů SM – 3.kolo

TJ Sokol Ostrava – Pepino SKP Frýdek-Místek „B“ 23:21 (14:12)

Sestava a branky SKP: Šoltys, Cáb – Šimek 1, Stachovec, Bosák 3/1, Hečko 4, Bujnoch, Horáček 2, Ruffer 4, Blahut 1, Bureš 5.

Sled utkání: 2:1, 5:2, 6:4, 8:6, 9:8, 11:9, 12:10, 14:12, 16:14, 18:16, 19:19, 20:20, 22:20, 23:21.