Za každý vstřelený gól Strakonicím stokoruna pro Honzíka nemocného lymfoblastickou leukémií

Jmenuje se Honzík. Jsou mu teprve dva roky a už se musí prát s vážnou nemocí. Narodil se sice zdravý, ale letos v dubnu u něj lékaři diagnostikovali lymfoblastickou leukémii. Honzík tak tráví spoustu času v nemocnici a když už je doma, musí být neustále izolovaný, aby se nenakazil žádnou infekcí, která by mohla ohrozit jeho život. Hráči, realizační tým i vedení klubu Pepino SKP Frýdek-Místek pomohou chlapečkovi, aby svůj boj se zákeřnou nemocí vyhrál.

V nadcházejícím extraligovém utkání proti Strakonicím, které je na programu v neděli 25. září od 18 hodin, budou usilovat naši hráči Pepino SKP Frýdek-Místek nejen o co nejlepší výsledek, ale také o to, aby co nejvíce pomohli dvouletému Honzíkovi, který bojuje se zákeřnou nemocí, lymfoblastickou leukémií. Za každý vstřelený gól do sítě Strakonic daruje vedení klubu 100 Kč malému Honzíkovi. Navíc přispějí také všichni hráči a realizační tým. 

Dvouletému Honzíkovi z Frýdku-Místku mohou pomoct také příznivci našeho klubu Pepino SKP Frýdek-Místek. Před utkáním se Strakonicemi mohou při vstupu do haly přispět do pokladničky. Všechny peníze, které klub vybere, použije rodina malého Honzíka na časté dojíždění do nemocnice a za doktory. Dále na hygienické potřeby, vitamíny a léky na nízko bakteriální stravu.

Celý příběh o dvouletém Honzíkovi bojujícím s těžkou nemocí si můžete přečíst zde.

Jan Smekal
15.září 2022