Mladší dorostenci vybojovali důležité body

Po předehrávce 7.kola 1.ligy mladších dorostenců, která se hrála minulý týden, pokračovala nejvyšší soutěž mladších dorostenců svým 1.kolem. Naše družstvo Pepino SKP Frýdek-Místek tentokrát cestovali do Lovosic, odkud si veze dva cenné body za nejtěsnější vítězství 27:28.

V prvním poločase náš tým neustále vedl o dvě až pět branek a poločas končil vedením našeho týmu 11:15.

Druhý poločas začal náporem našich hráčů a ve 37.minutě jsme už vedli rozdílem šesti branek. Pak přišla slabší desetiminutovka a soupeř korigoval na rozdíl jediné branky (21:22). Pět minut před koncem náš tým opět vedl o tři branky, ale soupeř se nevzdával a ve 30.minutě snížil na konečných 27:28 ve prospěch našeho týmu.

„Je třeba vyzvednout bojovnost celého týmu, od počátku až do konce utkání a vynikající výkon brankáře Patrika Bartoše. Zapomenout ale nemůžeme ani na střelce jedenácti branek Sebastiana Szafrana,“ zhodnotil vedoucí družstva Zdeněk Verlík.

1.liga mladší dorostenci 1.kolo

HK FCC Město Lovosice – Pepino SKP Frýdek-Místek  27:28 (11:15)

Sestava a branky SKP: Bartoš, Bortel – vyskočil 4, Papala 2, Voleník 4, Moješcik 1, Borák, Mlčoušek, Havránek 3, Kresta Zdeněk 1, Zourek 2, Szafran 11/1, Prudký, Chovančík. Trenér Martin Strnadel

Vyloučení: 2:2
Sedmičky: 4/1:2/1
Sled utkání: 0:3, 2:5, 6:9, 8:13, 10:14, 11:15, 12:17, 13:19, 16:20, 21:22, 23:25, 25:28, 27:28