Aktuality

Skvělý vstup starších dorostenců do soutěže

Úvodním kolem se představila nejvyšší házenkářská soutěž starších dorostenců. Naše družstvo Pepino SKP Frýdek-Místek zajíždělo do severočeských Lovosic a vedlo si znamenitě, když zvítězilo nad HK FCC Město Lovosice rozdílem šesti branek 27:33.

V prvých třiceti minutách se hrálo vyrovnané utkání, ve kterých se obě družstva střídala ve vedení, a do šaten se šlo s vedením domácích o jedinou branku 15:14.

Ještě v úvodní pětiminutovce druhého poločasu vedli domácí rozdílem čtyř branek (19:15), pak ale  přišla šňůra devíti branek našeho týmu a skóre se rázem obrátilo v náš pětibrankový náskok (21:26). V poslední desetiminutovce náš tým kontroloval hru a dokráčel k vítězství v poměru 27:33.

1.liga starší dorostenci 1.kolo

HK FCC Město Lovosice – Pepino SKP Frýdek-Místek  27:33 (15:14)

Sestava a branky SKP: Bartoš, Bortel – Galdia 1, Garba 7, Zourek, Choleva 6, Hrachovec 2, Mazur Matěj 9/2, Voleník, Havránek, Gelnar 2, Ondrušík 5, Bujnoch, O´Connor 1. Trenér Daniel Valo

Vyloučení: 6:6
Sedmičky: 5/5  -  6/2
Sled utkání: 1:4, 3:5, 9:6, 10:9, 12:13, 15:14, 19:15, 20:17, 21:26, 24:27, 25:30, 26:33