Aktuality

Moravskoslezská liga starší žáci 2.kolo

V neděli 16.9.2018 odehráli starší žáci Pepino SKP Frýdek-Místek na soupeřových palubovkách 2. kolo podzimní části Moravskoslezské ligy. Na „A“ tým čekal soupeř z Polanky n.O., „B“ tým změřil své síly s družstvem Nového Jičína.

Starší žáci „A“ předváděli v prvním poločase vyrovnaný souboj, který vyústil v poločasové skóre 9:11 ve prospěch našeho týmu. Druhý poločas pokračoval ve vyrovnaném boji, ale náš tým si dvoubrankové vedení udržel až do konce utkání.

Moravskoslezská liga starších žáku sk.I

SKH Polanka -Pepino SKP Frýdek-Místek 21:23 (9:11)

Sestava a branky: Broda - Somsi 1, Nečas 3, Matula 3, Šupola 3, Kresta Michal 4, Bardoň 5/3, Toman 4, Blecha, Lošák.

Sled utkání: 2:1, 4:2, 5:6, 8:9, 9:11, 13:16, 16:20, 17:23, 21:23

Starší žáci „B“ to měli poněkud těžší, narazili na soupeře který byl fyzicky zdatnější. Už od začátku zápasu si domácí utvořili  čtyřbrankový náskok (4:0) a celý zápas se odehrával v jejich režii. Po prvním poločase odcházel náš tým do šaten s devíti brankovým mankem, které pak ve druhé půli už nestačil zkorigovat a nakonec svému soupeři podlehl poměrem 25:17.

Moravskoslezská liga starších žáků sk.II

TJ Nový Jičín - Pepino SKP Frýdek-Místek „B“ 25:17 (16:7)

Sestava a branky: Sanitrák, Surovec - Halas 6/2, Škopek 3, Valo, Srník 2, Opatrný, Matula 1, Skýpala 3, Ručka, Dufek, Blecha 1, Kresta Matěj 1.

Sled utkání: 4:0, 5:2, 7:3, 10:4, 12:6, 16:7, 20:9, 21:14, 24:15, 25:17.