Mladší dorostenci nestačili na lídra

1. liga mladší dorostenci divize Morava 10. kolo

Pepino SKP Frýdek-Místek - HC ROBE Zubří 28:37 (16:19)
sestava a branky SKP: Žvak - Blecha 2, Holbein 1, Kresta Matěj 5, Škopek, Hron 1, Matula 4, Halas 9, Konečný 2, Valo 4

Utkání hodnotí trenér Jan Martínek ,, Utkání jsme odehráli v daleko lepším tempu a nasazení než minulý týden v Kopřivnici. Soupeř si sice v prvních patnácti minutách vybojoval šestibrankový náskok (3:9), ale to pouze kvůli tomu, že jsme neproměnili několik vyložených šancí. Postupem času jsme se začali přibližovat až na rozdíl dvou branek. V závěru poločasu jsme však obdrželi zbytečnou branku, která znamenala třígolové vedení soupeře. Druhý poločas se vyvíjel v prvních minutách nadějně (20:21), pak však přišla série individuálních chyb a Zubří z rychlého útoku trestalo, čímž v podstatě získalo během sedmi minut rozhodující náskok. Utkání bylo ještě možné zvrátit, ale bohužel jsme byli střelecky neplodní a měli deset minut hluchou pasáž. Celkově bylo v útočné fázi vidět zlepšení, v krizových momentech však stále vytváříme zbytečné chyby. V obraně je nutné přidat na aktivitě a agresivitě. Nyní nás čeká důležité utkání v Telnici, které rozhodně nebude jednoduché. Abychom si udrželi naději na první čtyřku, musíme vyhrát."