Mladší dorostenci vezou body ze Zubří

V předehrávce 7.kola podzimní části 1.ligy mladšího dorostu zajíždělo naše družstvo Pepino SKP Frýdek-Místek na palubovku HC Zubří, kde po velmi dobrém výkonu, hlavně v prvním poločase, vybojovalo první dva ligové body.

Hned ze startu prvního poločasu si naše družstvo vytvořilo čtyř brankový náskok (0:4), ten se však domácí snažili stáhnout a až do 23. minuty se drželi na dostřel o dvě branky (10:12). Pak se ale našim hráčů podařilo několika trefami odskočit si od svého soupeře a do šaten se odcházelo s pětibrankovým náskokem (12:17).

Po nástupu do druhého poločasu se zuberští stále nevzdávali a pomalu se dotahovali na náš tým. V 58. minutě dokázali domácí srovnat na 23:23, ale nakonec se nám podařilo v posledních vteřinách utkání vybojovat sedmimetrový hod, který Tomáš Havránek proměnil a naše družstvo tak mohlo slavit vítězství.

1.liga mladší dorostenci

HC Zubří „A“ – Pepino SKP Frýdek-Místek 23:24 (12:17)

Sestava a branky SKP: Bortel, Bartoš – Vyskočil 4, Voleník 2/1, Moješcik, Borák, Szafran 4, Havránek 6/3, Urbanec, Mlčoušek, Kresta Z. 1, Prudký 1, Zourek, Brožek 6.

Sled utkání: 0:4, 2:5, 5:6, 7:8, 8:10, 10:12, 11:14, 12:17, 14:18, 15:20, 18:21, 20:22, 21:23, 23:23, 23:24.