Aktuality

Kekrt: Do každého zápasu jdeme s tím, že ho chceme vyhrát

Kekrt: Do každého zápasu jdeme s tím, že ho chceme vyhrát

O nadcházejícím víkendu se opět roztočí kolotoč mistrovských utkání. STRABAG RAIL EXTRALIGA začne duelem mezi Novým Veselím a Pepino SKP Frýdek-Místek. V pátek 7. září v 19 hodin.

V létě se všechna družstva připravovala na nadcházející extraligový ročník. Nyní už všichni netrpělivě vyhlížejí start soutěže. Házenkáři Pepino SKP Frýdek-Místek se na úvod představí na palubovce Nového Veselí.

„Musím přiznat, že výběr Nového Veselí je pro mě velkou neznámou, takže si netroufám tvrdit, co můžeme od soupeře očekávat. Rozhodně jsme ale na zápas připravení a všichni už se moc těšíme,“ uvedl trenér frýdecko-místeckých házenkářů Jiří Kekrt.

A s jakým výsledkem by byl v prvním dějství spokojený? „Do každého zápasu jdu s tím, že ho chci vyhrát. Tentokrát tomu nebude jinak,“ vzkázal zkušený kouč příznivcům Frýdku-Místku.

Do Nového Veselí odcestují jeho svěřenci v kompletním složení, byť ne všichni jsou zdravotně úplně fit. „S tímto problémem se ale potýkáme od ledna, kdy jsem k družstvu nastoupil. Nebyl jediný týden, kdy by nebyl někdo zraněný, ať už vážně nebo jen lehce,“ upozornil Kekrt.

První zápas STRABAG RAIL EXTRALIGY mezi Sokolem Nové Veselí a Pepino SKP Frýdek-Místek je na programu v pátek 7. září. Začne v 19 hodin.