Dorostenci odstartovali do jarní části na výbornou

O víkendu odstartovala jarní část nejvyšších házenkářských soutěží dorostenců. Mladší a starší dorostenci Pepino SKP Frýdek-Místek sehráli svá úvodní utkání v Karviné, kde potvrdili roli aspirantů na přední umístění.

Mladší dorostenci od počátku utkání převzali iniciativu a v průběhu utkání si neustále udržovali vedení pěti až deseti branek.

Za přístup k utkání je třeba pochválit celý tým, ale vyzdvihnout je třeba výkon brankáře Davida Bortela a stále střelecky disponovaného Sašu Moješcika, který si opět udržel svůj vysoký střelecký standart a střelil třináct branek.

HCB Karviná – Pepino SKP Frýdek-Místek  20:27 (7:13)

Sestava a branky SKP: Bortel – Vyskočil 1, Kresta Michal, Somsi, Moješcik 13/1, Mlčoušek 1, Szafran 7, Bardoň, Prutký 4/2, Kresta Zdeněk 1, Papala, Nečas, Srník.


Starší dorostenci potvrzovali po celé utkání roli favorita a pohodlně dokráčeli k pětibrankovému vítězství.

Tým se v utkání opět opíral o výbornou obranu, za kterou předvedl spolehlivý výkon brankář Patrik Bartoš. V útoku pak svůj standart předvedl kvartet Rumian, Choleva, Hrachovec a Ondrušík.

HCB Karviná – Pepino SKP Frýdek-Místek  18:23 (10:13)

Sestava a branky SKP: Bartoš, Macek – Havránek Tomáš 1, Rumian 9/2, Choleva 4, Szafrán, Hrachovec 4, Ondrušík3, Zourek, Prudký, O´Connor 1, Igenyes, Brožek 1, Moješcik.

Tomáš Šoltys
25.února 2020