Starší dorostenci porazili Jičín a po podzimu drží 3. příčku ligové tabulky

K poslednímu podzimnímu utkání nastoupili starší dorostenci Pepino SKP Frýdek-Místek proti C.S.Cargo Jičín, pátému týmu tabulky a od samého počátku šli za vítězstvím.

Úvodní desetiminutovka byla poměrně vyrovnaná (7:5), ale pak náš tým nasadil ostřejší tempo a svému soupeř odskočil na poločasové vedení 18:11. Ve druhém poločase domácí tým nepolevil na tempu a náskok postupně navyšoval na konečných 38:22.

Tímto vítězstvím se náš tým posunul na třetí příčku ligové tabulky, jen dva body za třetí Duklu Praha a čtyři za vedoucí HC ROBE Zubří.

1.liga starší dorostenci 11. kolo

Pepino SKP Frýdek-Místek - C.S. Cargo Jičín  38:22 (18:11)

Sestava a branky SKP: Bartoš, Macek – Havránek Tomáš 5, Rumian 3/1, Igenyes 1, Choleva 7, Voleník 4, Hrachovec 8, Prudký 1, Fuciman 2, Ondrušík 2, Zourek 2, Vilimovský, O´Connor, Brožek 3, Moješcik. Trenér Daniel Valo