Žákovská družstva prošla dalším kolem Moravskoslezské ligy bez ztráty bodu

V 18.kole Moravskoslezské ligy přivítala naše žákovská družstva Pepino SKP Frýdek-Místek na domácí palubovce družstvo TJ Sokol Krmelín a družstva Sokola Klimkovice, kterým nic nedarovala.

Starší žáci „A“ nastoupili proti TJ Sokolu Krmelín, nad kterým měli převahu. Už od začátku zápasu si vytvářeli jasný náskok a první branku jim vstřelil soupeř až v 9.minutě, kdy už jasně vedli 7:1. Do konce poločasu se našemu soupeři podařilo inkasovat už jen dvě branky a naše družstvo tak po první půli odcházelo do šaten s náskokem 14 branek (17:3). Po změně stran dal trenér Radim Hustopecký šanci si zahrát celé lavičce a nakonec po zaznění závěrečného hvizdu si náš tým odnesl vítězství s vysokým brankovým rozdílem (36:15).

„B“ družstva starších a mladších žáků se utkala proti týmům Klimkovic.
Starší žáci „B“ začali zápas dobře a v 9.minutě vedli 9:0. Hosté se však nevzdávali a v 16.minutě se dokázali dotáhnout na rozdíl jediné branky (8:7), ale to si naše družstvo pohlídalo a do konec prvního poločasu navýšilo svůj náskok na poločasových 14:11. Po nástupu do druhé půle se ještě hosté snažili dotáhnout, ale náš tým si dokázal svůj náskok udržet a ještě jej navýšit. S konečným skórem 28:22 pak naši hráči odcházeli jako vítězové.

Mladší žáci „B“ v prvním poločase po osobní obraně ztráceli na svého soupeře jedinou branku (9:10). Vše se však změnilo při shout-outu, při kterém měli naši hráči jasně navrch nad hosty a tak nakonec po prvním poločase vedli 24:16. Ve druhém poločase stále pevně držel otěže náš tým, který si s náskokem 15 branek odnesl zasloužené vítězství.

MSL starší žáci sk.A
Pepino SKP Frýdek-Místek – TJ Sokol Krmelín 36:15 (17:3)
Sestava a branky SKP:
Bortel, Broda – Somsi 1, Moješcik 6/1, Borák 9, Kresta Michal 4, Bardoň, Vyskočil 3, Mlčoušek 5, Nečas, Chovančík 1, Kresta Z. 3, Mazur V. 2, Papala 2.
Sled utkání: 7:1, 8:2, 17:3, 19:4, 21:6, 23:8, 28:9, 30:11, 31:14, 36:15.
Tabulka >>>ZDE<<<

MSL starší žáci sk.B
Pepino SKP Frýdek-Místek „B“ – Sokol Klimkovice 28:22 (14:11)
Broda, Sanitrák – Chovančík, Bardoň 5, Toman 6, Kresta Z. 6, Kresta Michal 3, Nečas, Halas 1, Kresta Matěj 2, Srník, Somsi 5/1.
Sled utkání: 6:0, 7:4, 8:7, 11:8, 13:9, 14:11, 16:13, 17:15, 21:17, 24:19, 26:20, 28:22.

MSL mladší žáci sk.B
Pepino SKP Frýdek-Místek „B“ – Sokol Klimkovice 36:21 (Os. obrana 9:10, shout-out 15:6, vl. hra 12:5)
Surovec, Přikryl – Škopek 8/1, Petrů 3, Holčák 3, Dufek 5, Valo 7, Prek 1, Matýsek, Maňas 3, Kaloč, Skýpala 2, Blecha 4.