Starší dorostenci končí na 7.místě 1.ligy. Své poslední utkání těstě prohráli.

Dohrávku 17.kola a zároveň posledního utkání 1.ligy starších dorostenců  sezóny 2017/2018, odehrálo naše družstvo Pepino SKP Frýdek-Místek na domácí palubovce proti týmu Talentu Plzeň. I přes dobrý výkon a neustálé vedení až do 50.minuty zápasu, nezvládlo naše družstvo závěr utkání a po těsném souboji podlehlo plzeňským o jedinou branku.

Na začátku prvního poločasu si dokázalo naše družstvo vytvořit několika brankový náskok, který se pak ale hostím podařilo ve 25.minutě stáhnout (11:11). Ve zbylých pěti minutách prvního poločasu se však naši hráči, díky třem vydařeným trefám, opět chytili vedení a do šaten tak odcházeli za stavu 14:11. Po nástupu do druhé půle jasně dominoval náš tým, to se však ale změnilo ve 44. minutě, kdy plzeňští začali dotahovat, a začal těsný boj o vedení. Ještě ve 54.minutě si naše družstvo drželo dvojbrankový náskok (25:23), který vzápětí hosté svými třemi trefami smazali a dokázali se dostat do jednobrankového vedení (25:26). Tři sekundy před koncem byl stav nerozhodný 27:27 a ty tři sekundy stačily hostům na vstřelení vítězné branky.

Naštěstí nás tato prohra nijak v umístění již neovlivnila a tak svěřenci Daniela Vala skončili na 7.příčce celorepublikové soutěže starších dorostenců. Nejvíce tentokrát střelecky tým podpořili Matěj Mazur (9 branek) a Pavel Musálek (8 branek), který je zároveň se svými 150 brankami nejlepším střelcem našeho družstva pro letošní sezónu.

1.liga starší dorostenci
Pepino SKP Frýdek-Místek – Talent Plzeň 27:28 (14:11)
Sestava a branky SKP:
Fritz, Cáb – Mück 1, Garba, Herman, Hustopecký 1, Hrachovec, Mazur Matěj 9, Řebíček 2, Bureš 4/1, Ondrušík 2, Bujnoch, Musálek 8/3.
Sled utkání: 4:1, 5:2, 8:5, 10:8, 11:11, 14:11, 17:13, 19:14, 20:18, 23:20, 24:22, 25:26, 26:26, 27:28.