Z dalšího kola Moravskoslezské ligy starších a mladších žáků jsme přivezli 4 body

V 17.kole žákovských soutěží MSL zajížděla naše družstva Pepino SKP Frýdek-Místek na palubovky svých soupeřů.

Starší žáci „A“ zajížděli do Kopřivnice, kde jasně přehráli domácí družstvo a zvítězili tak vysokým brankovým rozdílem (22:32). Nejvíce tým střelecky podpořili Alexandr Moješcik a Antonín Borák, kteří celek přispěli dvaceti brankami.
Mladší žáci „A“ stejně jako starší odehráli své utkání s týmem KH Kopřivnice, proti které bohužel už tak úspěšní nebyli. Po první půli ztráceli na domácí dvě branky, ale i přes snahu v druhém poločase se jim už svou ztrátu dotáhnout nepovedlo a nakonec prohráli 41:36.

Starší žáci „B“ v okleštěné sestavě zajížděli do Opavy, kde se v prvním poločase snažili držet krok se svými soupeři, ale nakonec po první půli odcházelo naše družstvo do šaten s osmibrankovou ztrátou (15:7). Ve druhé půli domácí ještě svůj náskok navýšili a náš tým odjížděl s porážkou 31:19.
Mladší žáci „B“ v Trnávce ovládli celý průběh utkání, když už po prvním poločase vedli 8:17. Ve druhé půli ještě navýšili a náš tým si tak odvezl zasloužené 2 body (14:26).

MSL starší žáci sk.A
KH Kopřivnice – Pepino SKP Frýdek-Místek 22:32 (8:14)
Sestava a branky SKP:
Bortel – Srník, Moješcik 10/1, Papala 1, Mlčoušek 6, Kresta Matěj, Škopek, Halas, Borák 10, Mazur V. 5/1.
Sled utkání: 0:1, 3:6, 5:7, 6:9, 7:13, 8:14, 9:16, 12:18, 14:20, 17:25, 19:28, 20:30, 22:32.
Tabulka >>>ZDE<<<

MSL mladší žáci sk.A
KH Kopřivnice – Pepino SKP Frýdek-Místek 41:36 (Os. obrana 17:11, shout-out 14:18, vlastní hra 10:7)
Sanitrák, Přikryl – Kresta F. 2, Halas 6, Škopek 2, Kresta Matěj 8/1, Opatrný, Ručka 5, Valo 4, Blecha 2, Dufek 2, Srník 3, Petrů, Skýpala 2.