Juniorka zakončila sezónu porážkou

K poslednímu utkání sezóny zajížděla juniorka Pepino SKP Frýdek-Místek na palubovku TJ Lesané Zubří, kde bojovala o 5.příčku druholigové tabulky, ale body nevybojovala.

Začátek prvního poločasu byl v rukou našeho družstva, které v 10.minutě vedlo nad domácími 1:5. Posléze si naši soupeři vzali oddechový čas, který jak bylo vidět jim dost pomohl a začali se na náš tým pomalu dotahovat, až nakonec ve 23.minutě se dokázali dotáhnout na nerozhodný stav (11:11), který do konce první půle ještě obrátili ve svůj prospěch (15:14).
Nástup do druhého poločasu naše družstvo nezvládlo a domácí si tak mohli získat několika brankový náskok, zejména díky neproměňování střeleckých šancí a špatné obrany našeho družstva. Nakonec si juniorka už se svým soupeřem nedokázala poradit a prohrála rozdílem sedmi branek (31:24).

V konečné tabulce 2.ligy mužů SM se tak juniorka Pepino SKP Frýdek-Místek umístila na 6.místě. Nejlepším střelcem týmu a zároveň nejlepším střelcem 2.ligy mužů SM se stal pro tuto sezónu Martin Pomichálek, který celkově nastřílel 170 branek. Dále nejvíce střelecky tým podpořili hráči Tomáš Horáček (90 branek) a Vojtěch Hečko (77 branek).

2.liga mužů SM
TJ Lesana Zubří – Pepino SKP Frýdek-Místek „B“ 31:24 (15:14)
Sestava a branky SKP:
Fritz, Šoltys – Hečko 5, Pomichálek 6/1, Stachovec 2, Palej, Blahut 2, Šimek 6, Ruffer, Horáček 2, Müller 1.
Sled utkání: 1:5, 2:6, 4:7, 6:8, 8:10, 11:11, 13:13, 15:14, 18:15, 20:17, 23:19, 25:20, 27:24, 31:24.