Dorostenci vezou čtyři body od Řáholce

V předposledním kole 1.ligy mladších a starších dorostenců zajížděla naše družstva Pepino SKP Frýdek-Místek na palubovku Jičína, odkud si vezou zasloužené čtyři body.

Mladší dorostenci po vyrovnaném začátku první půle (4:3), nakonec převzali otěže a vytvořili si šestibrankový náskok (5:11), který do konce poločasu ještě zvládli navýšit.  Ve druhém poločase, i přes snahu domácích, si stále pevně drželo vedení naše družstvo, které tak nakonec zvítězilo 25:28.

Starší dorostenci stejně jako mladší si dokázali nad jičínskými vytvořit v prvním poločase vysoký brankový náskok (7:14), díky kterého už ve druhé půli nebyl problém pro naše hráče si vedení udržet a tak s náskokem pěti branek zvítězili nad HBC Jičín (24:29).
Herně a střelecky táhli naše družstvo především Pavel Musálek (11 branek), Matěj Mazur (8 branek) a Zbyněk Bureš (5 branek).

1.liga mladší dorostenci
HBC Jičín – Pepino SKP Frýdek-Místek 25:28 (7:14)
Sestava a branky SKP:
Bartoš, Macek – Voleník 6, Hrachovec 7, Havránek 8/2, Mazur V., Fuciman 1/1, Borák, Vilimovský 5, O´Connor, Brožek 1.
Tabulka >>>ZDE<<<

1.liga starší dorostenci
HBC Jičín – Pepino SKP Frýdek-Místek 24:29 (7:14)
Fritz, Macek – O´Connor 2, Mück 1, Garba, Herman, Hustopecký, Voleník, Mazur M. 8, Řebíček, Hrachovec 2, Bureš 5, Vilimovský, Musálek 11/2.

Své poslední utkání letošní sezóny 2017/2018 odehrají naše dorostenecká družstva na domácí palubovce 19.5.2018 proti týmům Talentu Plzeň.