Do konce dorosteneckých soutěží chybí dvě kola!!!

Ve 20.kole 1.ligy mladších a starších dorostenců zajížděla naše družstva Pepino SKP Frýdek-Místek do Kopřivnice.

Mladší dorostenci předvedli velmi dobrý výkon a už po prvním poločase jasně vedli s jedenáctibrankovým náskokem (9:20). Po změně stran pokračoval zápas v režii našeho družstva, které dokázalo svůj náskok ještě navýšit a po závěrečném hvizdu si tak odnést zasloužené dva body (23:39). Vítězstvím v Kopřivnici, odsoudili domácí k sestupu z 1.ligy mladších dorostenců. Na medailové umístění už sice nedosáhnou, ale krásné 4.místo mají jisté.

Starší dorostenci nezvládli vstup do utkání a nechali tak domácí získat několika brankový náskok, který pak už nebyli schopni stáhnout a nakonec prohráli proti kopřivnickým rozdílem pěti branek (35:30). Dvě kola před koncem soutěže se nachází starší dorostenci Pepino SKP Frýdek-Místek na 7.příčce prvoligové tabulky.

1.liga mladší dorostenci
KH Kopřivnice – Pepino SKP Frýdek-Místek 23:39 (9:20)
Sestava a branky SKP:
Bartoš, Macek – Voleník 5, Hrachovec 3, Gelnar 1, Havránek 8, Fuciman 5, Ondrušík 2, Vilimovský 1, O´Connor 5, Brožek 9.
Tabulka >>>ZDE<<<

1.liga starší dorostenci
KH Kopřivnice – Pepino SKP Frýdek-Místek 35:30 (19:13)
Sestava a branky SKP:
Fritz, Bodlák, Cáb – Fuciman, Mück 2, Garba 3, Herman, Hustopecký, Mazur M. 4, Čebíček 2, Hrachovec, Bureš 4, Ondrušík 6, Musálek 9/3.
Tabulka >>>ZDE<<<

Komentáře