Z předposledního kola Žákovské ligy starších žáků jsme vyšli se ziskem osmi bodů

V 5.kole Žákovské ligy starších žáků zajíždělo naše družstvo Pepino SKP Frýdek-Místek do Prahy, kde ve Vršovicích sehrála svá utkání.

„Odjížděli jsme s vědomím, že už nesmíme ztratit žádné body, pokud myslíme na přední umístění v tabulce. Věděl jsem, že jediným soupeřem pro nás v tomto kole bude Karviná, která ještě neztratila ani bod.

Prvním soupeřem byl domácí tým z Vršovic. Od samotného začátku jsme soupeři utekli o deset branek a tak jsem dal příležitost hlavně lavičce a zvítězili jsme 33:20.
Druhé utkání jsme právě narazili na Karvinou. Od samého počátku to byl zápas nervů a hodně vyhrocený zápas, kdy nás rozhodčí dokonce nechal hrát jen ve třech. Kluci ale bojovali a díky dobrým zákrokům brankáře N. Brody jsme poločas vyhráli 10:4. Soupeř se po změně stran sice zlepšil, ale kluci konečně pochopili, co v takových zápasech mají hrát a zaslouženě jsme vyhráli 16:13.

Třetí zápas byl už zase v naší režii a soupeře z Mělníku jsme přehráli s jistotou 29:17.
Poslední zápas s Hustopečí si kluci v tréninkovém tempu vedli velmi dobře (opět si zahráli kluci z lavičky) zvítězili jsme 35:23.
Klukům chci moc poděkovat, že k zápasům přistupovali zodpovědně a hlavně za výkon proti Karviné. Byl to sice tvrdý zápas, ale předvedli co v nich opravdu je.

Poděkování patří také fanouškům, kteří přijeli fandit do Prahy (jen škoda, že jsme měli zakázané bubny a trumpety, atmosféra by byla ještě lepší). „  Zhodnotil trenér Radim Hustopecký st.

Výsledky utkání 5.kola Pepino SKP Frýdek-Místek:

Pepino SKP Frýdek-Místek – Sokol Vršovice 33:20 (17:7)
Sestava a branky SKP:
Bortel, Broda – Chovančík 3, Somsi, Moješcik 3/2, Papala 2, Mlčoušek 5, Borák 4, Vyskočil 6, Kresta Michal , Bardoň 2, Mazur V. 6, Kresta Z. 2.

HCB Karviná – Pepino SKP Frýdek-Místek 13:16 (4:10)
Branky SKP:
Moješcik 7, Mlčoušek 7, Vyskočil 2.

Pepino SKP Frýdek-Místek – Házená Mělník 29:17 (17:10)
Branky SKP
: Chovančík 3, Somsi 4, Moješcik 2, Papala 1, Mlčoušek 1, Borák 4, Vyskočil 5, Bardoň 2, Mazur V. 2, Kresta Z. 4.

Legata Hustopeče – Pepino SKP Frýdek-Místek 25:37 (11:27)
Branky SKP:
Chovančík 1, Somsi 1, Moješcik 9, Papala 4, Mlčoušek 3, Borák 7, Vyskočil 3, Bardoň 1, Mazur V. 4, Kresta Z. 1.
Tabulka >>>ZDE<<<

 

Komentáře