Předehrávka 15.kola Moravskoslezské ligy starších a mladších žáků

K předehrávce 15.kola Moravskoslezské ligy mladších a starších žáků zajížděly naše „A“ týmy Pepino SKP Frýdek-Místek na palubovku TJ Sokol Ostrava.

Starší žáci „A“ předvedli opět skvělý výkon a připisují si další vítězství. V prvním poločase jasně dominovali nad domácími a odcházeli do šaten s devíti brankovým náskokem (11:20). Po změně stran pokračovala hra v režii našeho družstva, a tak nakonec rozdílem jedenácti branek (22:33) získali další body a přiblížili se v tabulce Moravskoslezské ligy na rozdíl dvou bodu k vedoucí Karviné.
Nejvíce opět střelecky podpořil tým Alexandr Moješcik, který vede tabulku střelců.

Mladší žáci „A“, oslabeni o jejich nejlepšího střelce Josefa Matulu, nestačili na lídra tabulky, který ještě neutrpěl v letošní sezóně žádnou ztrátu bodu. Celý zápas dominovali ostravští, kteří po prvním poločase jasně vedli rozdílem 14 branek (30:16) a po nástupu do druhé půle ještě svůj náskok navýšili na konečných 41:22.

MSL starší žáci sk.A
TJ Sokol Ostrava – Pepino SKP Frýdek-Místek 22:33 (11:20)
Sestava a branky SKP:
Somsi, Broda – Moješcik 8/1, Chovančík 1, Nečas 1, Kresta Michal 4, Bardoň, Mlčouše 3, Toman 2, Vyskočil 2, Borák 5, Kresta Z. 1, Mazur V. 5, Papala 1.
Sled utkání: 1:2, 2:6, 5:9, 6:12, 9:19, 11:20, 14:21, 15:25, 16:28, 18:29, 20:32, 22:33.
Tabulka >>>ZDE<<<

MSL mladší žáci sk.A
TJ Sokol Ostrava – Pepino SKP Frýdek-Místek 41:22 (Os. obrana 16:8, shout-out 14:8, vlastní hra 11:6)
Sestava a branky SKP: Sanitrák, Surovec – Kresta F., Halas 6, Škopek 2, Kresta Matěj 6/1, Ručka 2, Přikryl 2, Valo 1, Tomčala 1, Blecha, Skýpala 2.