Žákovská družstva na domácí palubovce bez ztráty bodu

O víkendu přivítala naše žákovská družstva Pepino SKP Frýdek-Místek své soupeře na domácí palubovce a všechny přehrála vysokým brankovým rozdílem.

„A“ týmy se střetly s družstvy Kopřivnice. Starší se už od začátku zápasu chytili vedení a svůj náskok rychle navyšovali až na poločasových 19:11. Druhý poločas nepolevili, a tak svůj náskok ještě navýšili a zvítězili tak rozdílem patnácti branek (35:20).
Mladší to tak jednoduché neměli. V osobní obraně s nimi dokázal soupeř držet krok a na shout-out šli se smírným skórem 14:14. V shout-outu se pak prakticky rozhodlo o vítězi zápasu, když naše družstvo získalo třinácti brankový náskok a kopřivničtí svou ztrátu už nedokázali dohnat.

MSL starší žáci sk.A
Pepino SKP Frýdek-Místek – KH Kopřivnice 35:20 (19:11)
Sestava a branky SKP:
Bortel, Broda – Borák 3, Somsi 1, Moješcik 11, Papala, Mlčoušek 6, Chovančik 2/1, Vyskočil 3/1, Kresta Michal 2, Bardoň, Nečas, Mazur V. 8, Toman.
Sled utkání: 3:1, 6:2, 8:4, 13:5, 15:8, 19:11, 24:13, 27:14, 30:16, 32:17, 35:20.
Tabulka >>>ZDE<<<

MSL mladší žáci sk.A
Pepino SKP Frýdek-Místek – KH Kopřivnice 42:32 (Os. obrana 14:14, shout-out 20:7, vlastní hra 8:11)
Surovec, Sanitrák – Blecha 2, Halas 5, Škopek 5, Matula 8/1, Ručka 6, Valo 5, Tomčala 3, Dufek 3, Srník 3, Opatrný 2, Skýpala.

Starší žáci „B“ jasně zvítězili nad SK Opava, když už po první půli vedli 21:6 a nakonec zvítězili s náskokem dvacíti branek 37:17.
Mladší žáci „B“ svému soupeři také nic nedarovali a celý zápas si drželi jasný náskok, který nakonec vyústil ve vítězství rozdílem jedenácti branek (36:17).

MSL starší žáci sk.B
Pepino SKP Frýdek-Místek „B“ – SK Opava 37:17 (21:6)
Sanitrák, Broda – Somsi 7, Halas 1, Matula, Kresta Michal 4, Bardoň 4/1, Šupola 2, Toman 7, Nečas 2, Srník, Kresta Z. 10, Lošák.
Sled utkání: 4:1, 12:2, 19:4, 21:6, 25:8, 29:9, 31:12, 34:14, 37:17.

MSL mladší žáci sk.B
Pepino SKP Frýdek-Místek „B“ – Sokol Trnávka „A“ 36:17 (Os. obrana 11:7, shout-out 14:7, vlastní hra 11:3)
Surovec, Přikryl – Petrů 2, Jašúrek 1, Holčák 6/1, Prek 2, Czepiec 2, Vilimovský, Maňas 3, Valo 9/1, Kocher, Matýsek 1, Škopek 7, Dufek 3.