Juniorka si se Vsetínem neporadila

V 16.kole zamířila juniorka Pepino SKP Frýdek-Místek na palubovku jednoho z kandidátů na prvenství v 2.lize mužů SM KH Zbrojovky Vsetín, kde po těžkém souboji podlehla domácím.

Ze začátku prvního poločasu dokázala juniorka držet krok se svým soupeřem, až do chvíle kdy si domácí odskočili na rozdíl tří branek 8:5 a pevně drželi své vedení až do konce poločasu, což zejména ovlivnila špatná hra našich hráčů v útočné fázi. V druhém poločase se naše družstvo ještě snažilo ztrátu dohnat, ale nejblíže se dostalo ve 27.minutě na rozdíl jedné branky (24:23), a to už si domácí pohlídali a po těžkém boji nakonec juniorka prohrála rozdílem tří branek 27:24.

2.liga mužů SM
KH Zbrojovka Vsetín – Pepino SKP Frýdek-Místek 27:24 (15:11)
Sestava a branky SKP:
Šoltés, Šoltys – Hečko 2, Klaban, Pomichálek 6, Stachovec, Palej 5, Blahut 1, Šimek 2, Verlík 4, Žvak 2, Lednický, Müller 2/2.
Sled utkání: 3:2, 5:4, 8:5, 10:8, 12:9, 15:11, 18:13, 20:17, 23:20, 24:23, 27:24.
Tabulka >>>ZDE<<<

Po reprezentační přestávce 7.4.2018 se na domácí palubovce od 14:45 utká juniorka s týmem MHK Karviná.