Juniorka si připisuje další jarní vítězství

V 15.kole přivítala juniorka Pepino SKP Frýdek-Místek na domácí palubovce družstvo spodní části tabulky SK Žeravice a připisuje si další druholigové body.

V prvním poločase se naše družstvo příliš přizpůsobovalo hernímu tempu hostí, kteří z toho těžili a po vyrovnané první půli vedli o branku (15:16). Po nástupu do druhého poločasu si už však juniorka strhla vedení na svou stranu, zejména díky zlepšené obraně doprovázené zákroky brankáře Šoltése. Do konce zápasu si už jen naše družstvo svůj náskok navyšovalo a zvítězilo rozdílem pěti branek (31:26).

Střelecky náš tým opět nejvíce podpořil Martin Pomichálek, který se trefil desetkrát a momentálně se dělí s Davidem Zimou (TJ SOGOS Holešov) o první místo v tabulce střelců 2.ligy mužů SM.

Družstvo se pohybuje v klidném středu tabulky, a proto do příštích utkání je možno zařadit další mladé hráče, kteří budou končit v dorostenecké kategorii.

2.liga mužů SM
Pepino SKP Frýdek-Místek – SK Žeravice 31:26 (15:16)
Sestava a branky SKP:
Šoltés, Šoltys – Hečko 6/2, Pomichálek 10, Mazur M. 4, Stachovec 4, Palej, Blahut 1, Šimek, Bureš 3, Verlík 3, Lednický, Müller.
Sled utkání: 1:2, 3:2, 5:6, 8:8, 9:12, 11:14, 14:14, 15:16, 18:17, 21:19, 24:20, 26:22, 31:24, 31:26.
Tabulka >>>ZDE<<<

V 16.kole bude zajíždět juniorka Pepino SKP Frýdek-Místek 25.3.2018 na palubovku favorita druholigové tabulky KH Zbrojovka Vsetín.