Žákovská liga pokračovala svým 4.kolem

Ve 4.kole Žákovské ligy starších žáků zajíždělo naše družstvo Pepino SKP Frýdek-Místek do Olomouce, kde i přes absenci brankářů Bortela a Brody, kteří byly nemocí indisponováni, se našim hráčů podařilo vybojovat šest bodů. Za naše brankáře zaskakovali hráči Zdeněk Kresta, Sebastián Somsi a Jakub Vyskočil, kteří i přes svou nezkušenost v brance odvedli dobré výkony.

Hodnocení turnaje trenérem Radimem Hustopeckým st.:

První zápas proti Strakonicím jsme začali v brance se Zdeňkem Krestou, rychle jsme vedli 8:3, ale pak soupeř zjistil, že v bráně nemáme brankáře, ale hráče z pole, a začal dotahovat skóre. Poločas jsme ale i tak uhájili v náš prospěch 14:7. Do druhého poločasu nastoupil do branky Sebastián Somsi, dobře nás podržel a  soupeře jsme nakonec přehráli 27:14. Do druhého zápasu proti Litovli jsme zlepšili jak obranu, tak útok a poločas jsme vyhráli 15:6. Do druhého poločasu jsem dal příležitost lavičce a musím uznat, že se toho kluci nebáli a Litovel jsme porazili 30:22. Třetí zápas nás čekal největší favorit celé Žákovské ligy Dukla Praha. Do branky jsme nasadili Jakuba Vyskočila a musím uznat, že podal velmi dobrý výkon. Od samého začátku to byla skvělá reklama na házenou, nechybělo tomu absolutně nic z obou stran, výborná obrana, rychlé protiútoky a proto poločas skončil 10:9 pro soupeře. Po změně stran měla hra vysoké nasazení, ale nám prostě chybělo kousek toho štěstíčka při zakončení, a Dukla nakonec zvítězila 25:20. K zápasu s Duklou musím říct, že jsme jako jediný tým, přinutili soupeře hrát se základní sestavou (všechny zápasy odehrál soupeř v tréninkovém tempu  a s náhradníky, proto měl více sil proti nám). Do posledního zápasu proti domácímu týmu z Olomouce jsme šli hodně unavení, ale nakonec jsme zdolali soupeře 31:23.

Všem hráčům musím poděkovat za předvedené výkony a 6 bodů beru všemi deseti!!! Opětovně chci poděkovat fantastickým fanouškům a hlavně vyzvednout fanynky Marušku a Natálku 🙂 , že klukům po celou dobu neúnavně fandily a doufám,  že příští kolo budete fandit nadále, i když zajíždíme až do Prahy. Moc děkuji.

Výsledky utkání Pepino SKP Frýdek-Místek:
Pepino SKP Frýdek-Místek – HBC Strakonice 27:14 (14:7)
Sestava a branky SKP:
Kresta Z., Somsi – Toman, Moješcik 6/1, Papala 1, Mlčoušek 3, Vyskočil 3, Kresta M. 3/1, Bardoň, Šupola 2, Mazur V. 4, Nečas, Borák 5.

Tatran Litovel – Pepino SKP Frýdek-Místek 22:30 (6:15)
Branky SKP:
Moješcik 5, Papala 2, Mlčoušek 5, Vyskočil 6, Kresta M. 2, Bardoň 1, Mazur V. 1, Nečas 1, Borák 7.

Dukla Praha „A“ – Pepino SKP Frýdek-Místek 25:20 (10:9)
Branky SKP:
Moješcik 7/1, Papala 2, Mlčoušek 4, Kresta Z. 1, Mazur V. 1, Borák 5.

Pepino SKP Frýdek-Místek – HBC Olomouc 1966 31:23 (16:14)
Branky SKP:
Moješcik 8/4, Mlčoušek 5, Kresta Z. 2, Vyskočil 3, Bardoň 1, Mazur 4, Borák 8.
Tabulka >>>ZDE<<<

V 5.kole Žákovské ligy bude zajíždět naše družstvo v neděli 29.4. na palubovku Sokolu Vršovice (Praha 10), kde jim budou soupeři HCB Karviná, Legata Hustopeče, domácí Sokol Vršovice a Házená Mělník.

Komentáře