Dorosteneckým družstvům se na jaře daří

Starší dorostenci Pepino SKP Frýdek-Místek pokračují ve svém jarním vítězném tažení. V 15.kole si na domácí palubovce připsali další vítězství proti TJ Sokol Šťáhlavy. Mladší opět zvítězili, tentokrát proti Žďáru nad Sázavou a ze čtvrté příčky útočí na vedoucí trio Dukla, Sokol Nové Veselí a Zubří.

Starší dorostenci zcela ovládali průběh hry, když už po první půli vedli nad svým soupeřem rozdílem devíti branek (18:9). Druhý poločas už jen praktiky dohrávali, přičemž ještě svůj náskok navýšili a zvítězili s vysokým brankovým náskokem 37:24.

Výrazně k vítězství dopomohl brankář Martin Cáb, který měl úspěšnost přes 60% a střelecky disponovaný Pavel Musálek, autor desíti branek.

1.liga starší dorostenci
Pepino SKP Frýdek-Místek – TJ Sokol Šťáhlavy 37:24 (18:9)
Sestava a branky SKP:
Bodlák, Cáb – O´Connor 1, Mück 3, Herman 1, Hustopecký 2, Mazur 3, Hrachovec 3/1, Fuciman 6, Broda O., Bureš 3, Ondrušík 4, Bujnoch 1, Musálek 10/1.
Sled utkání: 4:1, 9:3, 10:6, 12:7, 17:7, 18:9, 21:11, 23:13, 28:15, 31:17, 33:20, 34:23, 37:24.
Tabulka >>>ZDE<<<

Mladší dorostenci po vyrovnaném prvním poločase nakonec jasně porazili tým Žďáru nad Sázavou rozdílem sedmi branek. V tomto utkání opět tým, herně i střelecky, táhl Jakub Ondrušík a velmi dobře na křídle hrající Tomáš Havránek, autor sedmi branek.

1.liga mladší dorostenci
Pepino SKP Frýdek-Místek – TJ Sokol Žďár nad Sázavou 33:26 (13:12)
Bartoš, Macek – Gelnar 1, Voleník 4, Havránek 7, Hrachovec 3, Fuciman 2, Ondrušík 7, Vilimovský 1, O´Connor 3, Brožek 5.
Sled utkání: 2:0, 2:4, 6:5, 7:7, 9:9, 11:11, 13:12, 17:12, 19:14, 21:15, 25:17, 26:19, 29:21, 30:24, 33:26.

V 16.kole zavítají naše dorostenecká družstva Pepino SKP Frýdek-Místek na Vysočinu, kde se utkají s družstvy Nového Veselí, což je hlavně důležité pro družstvo mladších dorostenců, kteří budou soupeřit o případnou třetí příčku prvoligové tabulky.