Juniorka proti lídru tabulky neobstála

Ve 14.kole 2.ligy mužů SM zajížděla juniorka Pepino SKP Frýdek-Místek na palubovku lídra tabulky SKH Polanka n. O., kde po nezvládnuté druhé půli odešla s prohrou.

První poločas dominovalo od začátku naše družstvo, když si dokázalo vydobýt několika brankový náskok a do šaten se odcházelo za stavu 14:18 v náš prospěch. Ve druhém poločase se ale domácí nevzdávali a během deseti minut otočili výsledek zápasu ve svůj prospěch (19:18), což zejména zapříčinilo časté vylučování našich hráčů a inkasování branek ze sedmimetrových hodů. Dalším důvodem byla střelecká nemohoucnost našeho týmu, který svou první branku 2. poločasu vstřelil až ve 43.minutě. Juniorka se ještě pokoušela ztrátu dohnat, ale domácí si už své vedení pohlídali a naše družstvo nakonec podlehlo rozdílem 4 branek (30:26).

2.liga mužů SM
SKH Polanka n. O. – Pepino SKP Frýdek-Místek „B“ 30:26 (14:18)
Sestava a branky SKP:
Šoltys, Cáb – Hečko 4/1, Pomichálek 6/2, Ruffer 3, Stachovec, Palej, Blahut 1, Šimek 1, Bureš 3, Horáček 6, Lednický 1, Müller 1.
Sled utkání: 2:1, 2:4, 4:7, 6:9, 9:12, 11:15, 14:17, 20:18, 23:20, 26:22, 27:24, 30:25.
Vyloučení: 2 – 6                                Sedmičky: 6/6 – 4/3