1.ligy dorostenců pokračovaly svým 13.kolem

V dalším kole dorosteneckých soutěží přivítala naše družstva na domácí palubovce týmy Dukly Praha.

Starší dorostenci Pepino SKP Frýdek-Místek začali jaro úspěšně. Po vítězství v Ostravě si připsali další zářez v podobě zisku dvou bodů v domácím utkání s Duklou Praha. Prvních pět minut prvního poločasu bylo vyrovnané, ani jedno z družstev se nemohlo střelecky prosadit. Až v páté minutě se trefil mezi tyče Zbyněk Bureš, který dostal naše družstvo do vedení. Dále si náš tým připisoval více branek, díky kterým ve 24.minutě odskočil dukelským na rozdíl šesti. (12:6)  Poločasové vedení si už naši udrželi a do šaten odcházeli za stavu 14:10. Druhý poločas si naše družstvo už vedení pohlídalo a zvítězilo tak rozdílem čtyř branek. (24:20)

Je třeba vyzdvihnout výkon Zbyňka Bureše, který svůj tým podpořil devíti brankami, také brankář Cáb předvedl výborný výkon, kterým držel naše družstvo v neustálém vedení.

Družstvo drží střed prvoligové tabulky se ziskem 13 bodů na 7.místě.

1.liga starší dorostenci

Pepino SKP Frýdek-Místek – HC Dukla Praha 24:20 (14:10)
Sestava a branky SKP:
Fritz, Bodlák, Cáb – Mück, Garba 2, Herman, Hustopecký 2, Fuciman, Hrachovec 3, Řebíček 3, Broda, Bureš 9/3, Ondrušík, Musálek 5.
Sled utkání: 2:0, 3:1, 6:3, 9:5, 12:6, 13:9, 14:10, 15:12, 20:14, 22:17, 23:19, 24:20.
Tabulka >>>ZDE<<<

Mladší dorostenci Pepino SKP Frýdek-Místek nepodali proti Dukle Praha očekávaný výkon a nezvládli závěry obou poločasů. V prvém poločase se prakticky naše družstvo snažilo jen dotahovat náskok dukelských, což se jim však moc nedařilo a poločas končil vedením hostí 8:14. Po nástupu do druhého poločasu se naše družstvo ještě snažilo ztrátu dohnat, což se jim také povedlo ve 47.minutě, kdy se dostali do brankového vedení. (21:20) Pak ale přišla špatná desetiminutovka domácích, kterou jsme prohráli 2:7 a o výsledku bylo rozhodnuto.

Po 13. kole si mladší dorostenci s 17 body stále drží 5.místo v prvoligové tabulce.

1.liga mladší dorostenci

Pepino SKP Frýdek-Místek – HC Dukla Praha 23:28 (8:14)
Bartoš – Gelnar, Voleník, Borák, Hrachovec 3/1, Ježek, Havránek 3, Vyskočil, Fuciman 1, Ondrušík 7/1, Moješcik, O´Connor 4, Brožek 5, Brázdil.
Sled utkání: 1:2, 2:4, 3:5, 5:7, 7:9, 8:14, 12:15, 14:16, 15:18, 17:19, 21:20, 22:23, 23:28.

Ve 14. kole starší dorostenci jedou v neděli 4.3. na palubovku předposlední Velké Bystřice, kde sehrají své utkání od 12:30 hod. Mladší zajíždějí 4.3. přes celou republiku za posledním týmem tabulky HK Baník Most, kde odehrají své utkání od 12:15 hod.