Druhé kolo Žákovské ligy přineslo tři vítězství

Druhým kolem pokračovala celorepubliková soutěž starších žáků. Naše družstvo tentokrát vyrazilo do nedaleké Polanky n. O., kde na něj čekala družstva HBC Jičína, Talentu Plzně, HC Dukly Praha a domácí SKH Polanky n. O.

Naše družstvo starších žáků Pepino SKP Frýdek-Místek si vedlo v turnaji velmi dobře. V prvním, z naší strany ospalém, vyrovnaném utkání proti domácím si svůj poločasový jednobrankový náskok dokázali udržet až do konce zápasu a zvítězit 21:20. Ve druhém, proti pražské Dukle, si naši se svým soupeřem dokázali poradit.


Ve třetím pak přišla jediná ztráta bodů s týmem Talentu Plzeň, na který naše družstvo nestačilo. V posledním čtvrtém utkání proti HBC Jičín jsme si po vyrovnané první půli, kterou jsme vyhráli o dvě branky (11:13), nakonec odnesli vysoké  vítězství, o čemž rozhodl nástup do druhého poločasu, do kterého náš tým vstoupil impozantně a sedmi brankami v řadě si odskočil na rozdíl devíti branek (11:20), a tento náskok si udržel až do konce utkání.

Je třeba pochválit celé družstvo za předvedený výkon. Po dvou kolech má naše družstvo 12 bodů a je momentálně na 7. příčce ligové tabulky.

V dalším kole se naše družstvo představí na domácí palubovce sportovní haly SŠ Řemesel v sobotu 17.2.. Soupeři jim budou družstva KH Kopřivnice (17.), Handball Liberec (13.), SK Velká Bystřice (6.) a TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště (18.).

Výsledky Pepino SKP Frýdek-Místek ve 2.kole:
Pepino SKP Frýdek-Místek – SKH Polanka n. O. 21:20 (12:11)
Sestava a branky SKP:
Bortel, Broda – Chovančík, Somsi, Moješcik 7/1, Borák 3, Kresta M. 1, Papala 2, Vyskočil 1, Bardoň, Šupola, Mazur V. 7/1, Kresta Z.

HC Dukla Praha B – Pepino SKP Frýdek-Místek 19:24 (10:13)
Branky SKP:
Moješcik 9/3, Borák 2, Kresta M. 1, Papala 2, Vyskočil 8, Bardoň 1, Šupola 1, Mazur V. 2.

Pepino SKP Frýdek-Místek – Talent Plzeň 16:21 (8:10)
Branky SKP:
Moješcik 2/1, Borák 5, Vyskočil 7/1, Šupola 1, Mazur V. 1.

HBC Jičín – Pepino SKP Frýdek-Místek 23:29 (11:13)
Branky SKP:
Somsi 1, Moješcik 10/3, Borák 9, Papala 1, Vyskočil 4, Šupola 3, Mazur V. 1.

Tabulka >>>ZDE<<<

Komentáře