Změna na trenérském postu. Družstvo vede od ledna Jiří Kekrt

Předseda Pepino SKP Frýdek-Místek Lubomír Kavka po nepovedené podzimní části avizoval, že vedení klubu uvažuje o změně na trenérském postu. Nyní k němu došlo. Družstvo od ledna vede zkušený trenér Jiří Kekrt.

Respektovaný trenér s bohatými zkušenostmi už přitom u nás v minulosti působil. Před pěti lety jej nahrazoval Aleš Chrastina. Jiří Kekrt pak trénoval Považskou Bystrici a krátce působil ještě v Zubří. Nyní se po takřka čtyřleté odmlce vrací na trenérskou lavičku, kdy povede náš celek Pepino SKP Frýdek-Místek.

„Jednali jsme s potenciálními trenéry, kteří by mančaft převzali od ledna. Jednání probíhala na více úrovních. Nakonec jsme rádi, že jsme se dohodli s Jiřím Kekrtem,“ uvedl předseda klubu Lubomír Kavka.

„Vzhledem k tomu, že se jedná o zkušeného trenéra, který má autoritu, slibujeme si od něj, že dá týmu nový impuls, možná i herní systém a řád. A to jak po kondiční stránce, tak i po psychické,“ poznamenal předseda, který na podzim vedl družstvo jako hlavní trenér.

„Uvidíme, jak to bude vypadat v realitě, ale věříme v jeho zkušenosti a schopnosti. Vedoucím družstva dále zůstává Petr Mazur, Miloslav Krahulík se z pozice hrajícího asistenta trenéra přesouvá do pozice hráče,“ doplnil Kavka.

Vedení klubu se rozhodlo Jiřího Kekrta oslovit i z toho důvodu, že už ve Frýdku-Místku působil. „Měli jsme s ním dobré zkušenosti, když tady byl. Je to trenér, který prošel mnoha kluby, reprezentacemi i zahraničím. Nikdo nemůže pochybovat o jeho zkušenostech a schopnostech,“ podotkl Kavka.
„I když čtyři roky netrénoval, házenou celou dobu sledoval, chodil se dívat na naše zápasy. Byl ochotný nám pomoct v této fázi soutěže, kdy za sebou máme nepovedený podzim,“ uzavřel předseda SKP.

Komentáře