Ve Strakonicích jsme vyhořeli po změně stran

Ve 12. extraligovém kole si naši hráči Pepino SKP Frýdek-Místek vylámali zuby na půdě nováčka. Ještě v poločase sice vedli o gól, nakonec však prohráli 29:23. V tabulce tak zůstávají desátí.

Předseda klubu a hlavní trenér Lubomír Kavka byl po zápase hodně rozladěný. „V první půli jsme si ještě vedli celkem slušně, ale druhý poločas byl z naší strany katastrofální. Nevím, co bych měl říct k takovému výkonu,“ uvedl po utkání.

„Po změně stran jsme v situaci, kdy domácí vedli o jediný gól, hráli přesilovku šesti proti čtyřem. Jenže jsme ji nedokázali využít,“ kroutil hlavou. „Následně to z naší strany bylo špatné v brance, obraně i útoku. Dá se říct, že jsme totálně vyhořeli,“ pokračoval.

Bohužel i v tomto střetnutí jsme nehráli v kompletním složení. Trenéři znovu neměli k dispozici Jaroslava Dybu, který opět ulehl s nemocí, stále zraněný je i Martin Kocich.

„Dneska jsme hráli de facto se dvěma nebo třemi spojkami, což je hrozně málo. Bez spojek se jednoduše hrát nedá. Na našich výkonech se projevuje i to, že stále nejsme kompletní,“ konstatoval Kavka.
Jeho svěřence čeká před zimní přestávkou ještě jeden duel. V něm na domácí palubovce vyzvou pražskou Duklu, která se v poslední době herně i výsledkově zvedla.

„Vzhledem k tomu, v jakém rozpoložení se momentálně nacházíme, to pro nás nebude vůbec jednoduché. Musím přiznat, že mám obavy, abychom dokázali bodovat. Pokud totiž podáme podobný výkon jako ve Strakonicích, tak na body rozhodně pomýšlet nemůžeme,“ upozornil Kavka.

Střetnutí mezi Pepino SKP Frýdek-Místek a Duklou Praha je na programu v sobotu 16. prosince. Začne v 16 hodin. Hraje se v hale na 6. ZŠ.

 

HCB Strakonice 1921 – Pepino SKP Frýdek-Místek      29:23 (13:14)
Sestava SKP F-M:
Pyško, Marenčák – Rajnoha L. Bednárek, Petrovský 4/1, Bosák 1, Gřešek 3, Vacula, Kichner 4, Strack 3, Geist 8, Žvak, Mazur, Musálek, Krahulík. Trenér: Lubomír Kavka.

Rozhodčí: Tomáš Kozler, Martin Zych. Diváci: 380.

Komentáře