Prvním turnajem začínají boje v Žákovské lize

V pěti sportovních halách se o víkendu rozeběhne tradiční celorepubliková soutěž starších žáků Žákovská liga.  Všechna družstva, kterým se povedlo kvalifikovat do hlavní soutěže, sehrají v průběhu ledna – května 6 turnajů, kde se postupně utkají každý s každým. Titul Mistra ČR si pak odnese to družstvo, které v tomto herním systému bude nejúspěšnější.
Žákovská liga je jedním z nejstarších projektů a jednou z nejoblíbenějších soutěží vůbec.
Turnaje prvního kola se odehrají v Karviné, Velké Bystřici, Hostivice-Břve, Novém Veselí a Plzni.
V letošním ročníku bude naše družstvo obhajovat loňské krásné třetí místo.
Mladí házenkáři Pepino SKP Frýdek-Místek vstoupí do této šestikolové soutěže v sobotu 9.12.2017 v Novém Veselí. V tomto turnaji jim budou za soupeře družstva Sokola Nové Veselí, HC Zubří, Cementu Hranice a TJ Nový Jičín.

Turnaj začíná v 8:00 hodin, naše družstvo nastoupí k utkáním takto:

  8:00   |   Pepino SKP Frýdek-Místek – Sokol Nové Veselí
  9:50   |   TJ Nový Jičín – Pepino SKP Frýdek-Místek
12:35   |   Pepino SKP Frýdek-Místek – HC Zubří
15:20   |   Cement Hranice – Pepino SKP Frýdek-Místek

Komentáře