Juniorka zakončila podzimní část sezóny porážkou

Poslední podzimní kolo 2.ligy mužů SM přivítala juniorka na domácí palubovce družstvo TJ Lesana Zubří. Po nevydařeném prvním poločase se našemu týmu už nepodařilo průběh utkání zvrátit a svému soupeři nakonec podlehlo.

Začátek prvního poločasu byl vyrovnaným soubojem, ale jen do 14. minuty, kdy se vedení ujalo družstvo hostí (6:9) a svůj náskok pak ještě do konce prvního poločasu navýšili na 12:20.
Ve druhém poločase se naše družstvo ještě pokusilo dohnat ztrátu, ale dokázalo se dotáhnout jen na rozdíl tří branek (22:25), pak už si hosté své vedení pohlídali a juniorka tak nakonec prohrála 26:33.

I přes nevydařený začátek sezóny, kdy juniorka těsně prohrávala a první body byly pořád v nedohlednu, se nakonec dokázala vybojovat na 7. příčku druholigové tabulky. Nejvíce střelecky v podzimní části tým podpořili Martin Pomichálek, který je momentálně třetí nejlepší střelec 2.ligy mužů SM se 75 trefami, dále Tomáš Horáček s 54 brankami a Vojtěch Hečko, který nastřílel 36 branek.

2.liga mužů SM 11.kolo
Pepino SKP Frýdek-Místek „B“ – TJ Lesana Zubří 26:33 (12:20)
Sestava a branky SKP:
Stříž, Šoltés, Šoltys – Vančura, Garba, Pominchálek 8/2, Stachovec 2, Žvak 2, Horáček 5, Šimek 3, Hečko 3, Müller 1, Ruffer, Rajnoha J. 2.
Sled utkání: 2:2, 4:4, 6:6, 6:9, 8:11, 9:13, 11:16, 12:20, 14:23, 16:24, 20:25, 22:25, 23:28, 25:31, 26:33.