Závěr podzimní části dorostenecké ligy skončil bez zisku bodů

V posledním podzimním kole 1.ligy dorostenců se mladší utkali v Zubří o 3. příčku tabulky, avšak v tomto utkání neuspěli. Starší dorostenci se v Zubří střetli s vedoucím celkem tabulky HC Zubří, se kterým si naše družstvo nedokázalo poradit.

1.liga mladších dorostenců
V prvním poločase si domácí hráči vypracovali po patnácti minutách tříbrankový náskok. Do šaten jsme odcházeli za stavu 13:11. Ve druhém poločasu pak ještě náš tým držel se soupeřem krok do 45.minuty, ale domácí zvládli lépe poslední patnáctiminutovku a odskočili na konečných 30:23.

Mladší dorostenci se po podzimní části s patnácti body nachází na 5.příčce prvoligové tabulky, když na vedoucí Nové Veselí jim schází pět bodů a v jarní části stále mohou pomýšlet na medailové umístění.

HC Zubří – Pepino SKP Frýdek-Místek 30:23 (13:11)
Sestava a branky SKP:
Bartoš, Macek – Gelnar, Voleník, Hrachovec 3/1, Brázdil, Havránek 1, Fuciman 8, Ondrušík 3, O´Connor 7, Brožek 1.

1.liga starší dorostenci
V tomto utkání nepředvedli naši hráči dobrý výkon. Už v úvodních 15 minut dovolili svému soupeři odskočit na vedení o 7 branek a zbytek utkání se prakticky pak už jen dohrávalo s konečným výsledkem 30:21.

Starší dorostenci se po podzimní části s devíti body nacházejí na 7.příčce prvoligové tabulky.

HC Zubří – Pepino SKP Frýdek-Místek 30:21 (16:8)
Sestava a branky SKP:
Fritz, Cáb – Mück 4, Brožek 2, Herman, Hustopecký, Lysek, O´Connor, Mazur M. 7, Řebíček, Ondrušík, Bureš, Fuciman 3, Musálkek 5/1.

Komentáře