Juniorka slaví své třetí vítězství v řadě!

V předposledním kole podzimní části 2.ligy mužů SM sehrála juniorka Pepino SKP Frýdek-Místek na domácí palubovce utkání proti družstvu HBC Olomouc 1966, ze kterého si odnáší třetí vítězství v řadě.

V prvním poločase se juniorce podařilo díky dobrému nástupu získat vedení, které i přes vyrovnaný boj dokázala udržet až do poloviny utkání. (12:9)
Ve druhém poločase se hosté ještě dotahovali, když ve 36.minutě srovnali na 19:19, ale naše družstvo si pak už vedení chytilo pevně do svých rukou a nakonec zvítězilo rozdílem tří branek. (26:23)

Družstvo předvedlo vytrvalý a bojovný výkon až do úplného závěru utkání. Střelecky tým opět výrazně podpořil Martin Pomichálek, který se zapsal svými dvanácti brankami a je momentálně na čtvrté příčce nejlepších střelců 2.ligy mužů SM.
Juniorka momentálně nachází na 6. příčce druholigové tabulky.

2.liga mužů SM
Pepino SKP Frýdek-Místek „B“ – HBC Olomouc 1966 26:23 (12:9)
Sestava a branky SKP:
Stříž, Šoltys – Bosák, Žvak, Pomichálek 12/4, Stachovec 4, Blahut, Šimek 3, Hečko 3, Müller 1, Ruffer, Vančura, Šoltés.
Sled utkání: 4:1, 6:4, 8:6, 10:7, 12:9, 14:12, 16:13, 17:15, 19:17, 19:19, 21:19, 24:21, 26:23.
Tabulka >>>ZDE<<<

Své poslední utkání podzimní části odehraje juniorka na domácí palubovce v úterý 28.11. od 19:00 s týmem TJ Lesana Zubří.