Dvě cenná vítězství dorostenců

Sobotní odpoledne přineslo důležité ligové body pro naše družstva dorostenců Pepino SKP Frýdek-Místek. Tentokrát v 10.kole 1.ligy měla na domácí palubovce za soupeře týmy HBC Jičín.

Nejprve si snadno se svým soupeřem poradili mladší dorostenci, když po velmi dobrém výkonu porazili jičínské vysoko o jedenáct branek 32:21. V našem družstvu se střelecky dařilo Martinu Hrachovcovi, který nastřílel osm branek. S pěti brankami se k němu připojili Jakub Ondrušík a Tomáš Havránek.
Vítězstvím si náš tým v ligové tabulce polepšil a prozatím se nachází na 4. příčce, jen tři body od vedoucího  Sokola Nové Veselí.

Pepino SKP Frýdek-Místek – HBC Jičín  32:21 (15:9)
Sestava a branky SKP :
Macek, Bartoš – Bohanes, Gelnar 2, Voleník 2, Hrachovec 8/1, Brázdil 1, Havránek T. 5, Ježek, Fuciman 4, Ondrušík 5, Vilimovský 2, O´Connor 3, Brožek.
Sled utkání: 0:2, 3:2, 6:4, 11:5, 15:8, 17:10, 20:12, 24:14, 26:19, 29:20, 32:21.

Starší dorostenci to už tak lehké neměli. V prvním poločase sehráli vyrovnaný souboj, který měl za výsledek poločasové skóre 11:11. Po nástupu do druhého poločasu si naše družstvo však dokázalo získat vedení, zejména díky Adama Vludarčíka, který byl oproti prvního poločasu střelecky plodný a nastřílel sedm branek, a také Zbyňka Bureše, který se vrátil po zranění a svůj tým podpořil šesti brankami. Své vedení si náš tým do konce zápasu ještě navýšil a z palubovky odcházel s vítězstvím o šest branek. (28:22)
Starší dorostenci si v ligové tabulce udržují 7.příčku.

Pepino SKP Frýdek-Místek – HBC Jičín   28:22 (11:11)
Sestava a branky SKP:
Cáb, Fritz –  Mück, Garba 1, Herman, Hustopecký, Ondrušík 3, Vludarčík 7, Mazur M. 6, Řebíček 1, Broda, Bureš 6, Fuciman 3, Musálek 1/1.
Sled utkání: 0:1, 1:3, 4:5, 7:6, 11:7, 11:11, 12:14, 15:14, 18:15, 20:16, 22:18, 27:20, 28:22.

Poslední kolo podzimní části 1.ligy dorostenců sehrají naše družstva v neděli 26.11. od 15:00 v Rožnově pod Radhoštěm s týmem HC Zubří mladší dorostenci a od 17:00 v Rožnově pod Radhoštěm s týmem HC Zubří starší dorostenci.