Dvě vítezství dorosteneckých družstev

V 9.kole 1.ligy dorostenců hostily naše družstva Pepino SKP Frýdek-Místek na domácí palubovce týmy mladších a starších dorostenců z Kopřivnice.

Mladší dorostenci nedali svému soupeři žádnou šanci a jasně kopřivnické přehráli vysokým rozdílem o šestnáct branek 31:15. Družstvo podalo kolektivní výkon, za který zaslouží pochvalu.
Po devíti kolech se družstvo nachází na páté příčce ligové tabulky, jen dva body od první Dukly Praha.

Starší dorostenci si připsali taky důležité dva body. Po vyrovnaném prvním poločase, kdy soupeři z Kopřivnice stačily síly (17:14), se ve druhém poločase utkání obrátilo jasně v náš prospěch a dospělo k vysokému vítězství našeho týmu o třináct branek 35:22. V utkání byli střelecky velmi úspěšní Musálek a Vludarčík, kteří nastříleli shodně po osmi brankách, ale taky pivot Řebíček autor šesti branek.
Vítězstvím se starší dorostenci posunuli ze spodních pater tabulky na 7.příčku 1.ligy.

V předposledním 10. kole podzimní části 1.ligy dorostenců přivítají naše týmy na domácí palubovce HBC Jičín. Utkání se budou hrát v sobotu 18.11.2017.
13:00 mladší dorostenci – HBC Jičín
15:00 starší dorostenci – HBC Jičín