Starší žáci jdou do kvalifikace o Žákovskou ligu

Deváté kolo Moravskoslezské ligy žáků přineslo porážku starších žáků Pepino SKP Frýdek-Místek v Karviné. Tato porážka definitivně naše družstvo odsouvá na 2.příčku tabulky a tudíž i do kvalifikace o celostátní Žákovskou ligu. Do této celostátní soutěže postupuje přímo jen podzimní vítěz MSL.
„B“ družstvo starších žáků hrálo rovněž v Karviné a taky na svého soupeře nestačilo.
Mladší žáci „A“ udělali radost trenéru Rajnohovi, když zvítězili v Karviné a oplatili tak svému soupeři porážku ze 4.kola.

MSL starší žáci sk.A  9.kolo
HCB Karviná „A“ – Pepino SKP Frýdek-Místek „A“ 30:21 (15:9)
„Zápas bohužel hodnotit moc nechci, popravdě není ani co. Hráči odehráli podle mých představ asi pouze 5 minut zápasu a to je proti Karviné opravdu velmi málo. Dokonce jsme mohli vyrovnat skóre, ale bohužel tragické zakončení nám to znemožnilo, a tak prostě svěřenci opětovně přestali hrát a zápas prostě odchodili. Přistup k dnešnímu zápasu a bohužel poslední dobou i k tréninkům budu muset řešit, ale raději se svěřenci na tréninku osobně, ne tady“ Poděkování patří všem fanouškům, kteří přijeli na tento zápas, a mrzí mě, že hráči nepodali výkon, aby jim mohli poděkovat.“ Zhodnotil utkání trenér Radim Hustopecký st.
Sestava a branky SKP: Bortel, Broda – Chovančík, Kresta Michal, Somsi, Borák 1, Nečas, Šupola, Mlčoušek 3, Moješcik 9/2, Vyskočil 4, Kresta Zdeněk, Papala 1, Mazur Vojtěch 3. Trenér Radim Hustopecký st.

MSL starší žáci sk.B
HCB Karviná „B“ – Pepino SKP Frýdek-Místek „B“ 20:12 (11:4)
„Od samého počátku jsme na soupeře nestačili. Porazily nás dva aspekty, psychika naších hráčů a frustrace na brankáře Karviné, kterého jsme nebyli schopni překonat, a proto jsme také prohráli rozdílem třídy 20:12. Je opravdu třeba u tréninků mnohem lépe pracovat se svěřenci a s trenérem „A“ družstva připravit kluky nejen fyzicky, ale především psychicky na další zápasy. Myslím si, že to přinese větší úspěchy“ zhodnotil utkání trenér Radim Hustopecký ml.
Sestava a branky SKP:  Broda, Sanitrák – Somsi 1, Kresta Michal 3, Toman 1, Kresta Matěj 1, Sloupenský, Nečas, Kresta Zdeněk 2, Šupola 3/2, Bardoň 1, Srník. Trenér Radim Hustopecký ml.

MSL mladších žáků sk.A
HCB Karviná „A“ – Pepino SKP Frýdek-Místek „A“  24:28  (17:18)
Vyrovnané utkání od samého počátku, které nakonec naše družstvo proměnilo ve vítězství o čtyři branky. Družstvo opět střelecky táhli Pepa Matula a Matěj Kresta, citelně chyběl nejlepší střelec družstva Sebastián Halas.
Sestava a branky SKP: Sanitrák, Surovec – Kresta Filip 2, Škopek, Kresta Matěj 7/4, Matula 11/1, Ručka 2, Valo 2, Tomčala 1, Srník 2, Frkal 1.

Poslední podzimní kolo MSL sehrají naše žákovská družstva v sobotu 11.11.2017 na domácí palubovce Sportovní haly SŠ řemesel Pionýrů 2069 v Místku.

9:00       mladší žáci „A“ – Sokol Ostrava
10:20       starší žáci „A“ – Sokol Ostrava
11:45       mladší žáci „B“ – TJ TŽ Třinec
13:10       starší žáci „B“ – TJ TŽ Třinec

Komentáře