Další porážka juniorky

V dalším kole 2.ligy mužů SM přivítalo naše družstvo Pepino SKP Frýdek-Místek na domácí palubovce přední celek tabulky TJ SOGOS Holešov, za který nastupují nejlepší střelec soutěže David Zima (hostování z Kopřivnice), brankář Petr Chalupa (hostování z Kopřivnice) a zkušený bývalý extraligový hráč Robert Plšek.

V začátku prvního poločasu si naše družstvo získalo dvojbrankový náskok (5:3), který si ale dokázali udržet jen do 17.minuty, kdy se hosté šesti vydařenými střelami dostali do čtyřbrankového vedení (8:12). Do konce poločasu se však našemu družstvu podařilo ještě tento náskok zmenšit a do šaten tak odcházeli za stavu 12:13.
Po nástupu do druhého poločasu si hosté svými čtyřmi přesnými trefami odskočili na rozdíl pěti branek (12:17), který si pak už jen navýšili a udrželi až do konce utkání (24:30).

2.liga mužů SM
Pepino SKP Frýdek-Místek „B“ – TJ SOGOS Holešov 24:30 (12:13)
Sestava a branky SKP:
Pyško, Šoltys – Rajnoha J. 8/1, Pomichálek 1, Horáček 3, Bosák 5, Blahut 1, Stachovec 2, Ruffer, Šimek 1, Verlík, Hečko 2, Žvak, Vančura 1.
Sled utkání: 2:2, 5:3, 7:5, 8:6, 8:12, 9:13, 12:13, 13:17, 14:19, 16:21, 18:23, 20:25, 21:27, 22:28, 24:30.