Moravskoslezská liga mladších a starších žáků přinesla čtyři vítězství

V sobotu odehráli starší a mladší žáci Pepino SKP Frýdek-Místek 7.kolo Moravskoslezské ligy. Za svými soupeři zajížděli do Kopřivnice, Opavy a Trnávky, kde nenechali domácím ani jediný bod.

Moravskoslezská liga starších žáků sk.A
Starších žáků „A“
jeli tentokrát do Kopřivnice. První polovina zápasu byla téměř vyrovnaná, vedli jsme jen o dvě brány 13:15. Kluci bojovali opravdu ze všech sil. Díky velmi tvrdé hře soupeře jsme dostali spoustu šancí střílet sedmimetrové hody, které ve většině dokázali naši hráči proměnit.
Druhý poločas jsme ukázali, že umíme zapojit do hry i křídla, které své střelecké šance proměňovaly. Nakonec jsme zápas zvládli a za vítězství 30:22 si připisujeme 2 body do tabulky. Zhodnotil trenér Radim Hustopecký.

KH Kopřivnice – Pepino SKP Frýdek-Místek 30:22 (13:15)
Sestava a branky SKP:
Bortel – Halas, Kresta Matěj 1, Chovančík, Srník, Borák 3/2, lčoušek 7, Moješcik 10/3, Vyskočil 3, Papala 1, Mazur V. 5.

Moravskoslezská liga mladších žáků sk.A
Do zápasu nastupovali mladí orli s velkým nasazením, ale i přesto bylo skóre po první půli celkem vyrovnané (23:25). Celý tým byl během zápasu ovlivněn velkou nervozitou, která se projevila na mnoha neproměněných šancích. I přesto bych rád poděkoval spolu s trenérem všem hráčům, že bojovali až do konce a nakonec si připsali do tabulky za výhru další dva body. Zhodnotil zápas vedoucí týmu Zdeněk Srník.

KH Kopřivnice – Pepino SKP Frýdek-Místek 36:39 (Os. obrana 12:13) (Shot-out 11:12) (Vlastní hra 13:14)
Sestava a branky SKP:
Sanitrák, Surovec – Kresta F. 4, Halas 7, Škopek 4, Kresta Matěj 6, Matula 10, Ručka 2, Valo 2, Tomčala 1, Srník 3, Frkal.

Moravskoslezská liga starších žáků sk.B
Starší žáci ,,B“ zajížděli do Opavy. Domácí hráči od počátku zápasu hráli velmi organizovaně v obraně a to nám dělalo velké problémy se zakončením útočných akcí, proto jsme už v 9.minutě prohrávali 5:2. Po oddechovém čase, kdy jsem hráče nabádal, aby také přitvrdili v obraně a v útoku hráli více kombinačně, jsme do poločasu vyrovnali jak skóre 8:8 tak i hru. Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi dobře a hráči plnili pokyny jak v závěru 1. poločasu a tím jsme soupeři odskočili na rozdíl pěti branek (10:15). A v posledních třech minutách utkání soupeř stačil zkorigovat výsledek na konečných 13:15 pro náš tým.
Musím vyzdvihnout výkon brankáře Norberta Brody, který svými zákroky náš tým v utkání výrazně podržel. Zhodnotil Radim Hustopecký ml.

SK P.E.M.A Opava – Pepino SKP Frýdek-Místek „B“ 13:15 (8:8)
Sestava a branky SKP:
Broda – Somsi 2, Kresta Michal 4, Lorenc, Toman 3, Bardoň 2/2, Šupola 3, Lošák, Kresta Z. 1.

Moravskoslezská liga mladších žáků sk.B
Za špatných povětrnostních podmínek a stálého deště na venkovním asfaltovém hřišti v Trnávce zdolalo „B“ družstvo mladších žáků domácí TJ Sokol Trnávka o 5 branek (8:13).

TJ Sokol Trnávka „A“ – Pepino SKP Frýdek-Místek „B“ 8:13 (Os. obrana 4:4) (Shot-out 2:5) (Vlastní hra 2:4)
Sestava a branky SKP:
Surovec – Blecha, Kresta F. 1, Holčák 1, Prek 2, Škopek, Přikryl 1, Valo 4/1, Jašúrek 1, Kresaň 3, Petrů.

Komentáře