Mladší dorostenci vybojovali další vítězství! Starší svému Karvinskému rivalu těsně podlehli

V předehrávce 7.kola 1.ligy mladších a starších dorostenců přivítala naše družstva Pepino SKP Frýdek-Místek na domácí palubovce týmy HCB Karviná. V utkání mladších dorostenců, po poločasovém vedení hostí (11:12), nakonec zvítězilo naše družstvo rozdílem pěti branek (26:21). Starší po nevydařeném začátku utkání se už nedokázali dotáhnout na karvinské.

Mladší dorostenci ze začátku prvního poločasu odehrávali vyrovnané utkání až do 20.minuty, kdy si karvinští vybojovali čtyřbrankové vedení (7:11), které se našemu týmu do konce poločasu ještě podařilo stáhnout na rozdíl jediné branky (11:12).
Po nástupu do druhého poločasu se frýdecko-místečtí orli zmocnili otěží utkání a přebrali vedení na svou stranu (14:12), pak ještě své vedení navýšili ve 26.minutě na rozdíl osmi branek (25:17). Po skončení zápasu tak diváci opět mohli slyšet vítězný pokřik mladších dorostenců Pepino SKP Frýdek-Místek, kteří se drží v ligové tabulce mezi třemi nejlepšími družstvy.
Je třeba pochválit celé družstvo za předvedenou bojovnost a výkony, zejména brankáře Patrika Bartoše, který svými zákroky významně ovlivnil průběh utkání.

Starší dorostenci po špatném nástupu do prvního poločasu, kdy si nechali odskočit karvinské na rozdíl šesti branek (1:7), se jen těžce dotahovali na svého soupeře. Po prvním poločase byl mezi družstvy čtyřbrankový rozdíl (13:17).
S nástupem do druhého poločasu se naše družstvo dokázalo dotáhnout na rozdíl jediné branky (36.min. 18:19), ale karvinští dokázali své vedení udržet a navýšit ho opět na rozdíl pěti branek (23:28). Strhující vůlí a bojovností v poslední pětiminutovce utkání se naše družstvo dotáhlo na rozdíl jediné branky, ale vyrovnat se mu už nepodařilo a odešlo poraženo nejtěsnějším brankovým rozdílem (29:30).
Střelecky náš tým nejvíce podpořil Adam Vludarčík, který sám nastřílel 13 branek. Dále ještě třeba vyzdvihnout brankáře Šimona Fritze, který držel tým svými zákroky.

1.liga mladších dorostenců 7.kolo
Pepino SKP Frýdek-Místek – HCB Karviná 26:21 (11:12)
Sestava a branky SKP:
Bartoš, Macek – Bohanes, Gelnar 3, Voleník 4, Brázdil, Havránek 5, Napoleone, Fuciman 5, Hrachovec, Ondrušík 5, O´Connor 3, Brožek 1.

1.liga starších dorostenců 7.kolo
Pepino SKP Frýdek-Místek – HCB Karviná 29:30 (13:17)
Sestava a branky SKP:
Fritz, Cáb – Ondrušík 6, Garba 1, Herman, Hustopecký 1, Lysek, Vludarčík 13, Fuciman 1, Řebíček 1, Broda 2, Bureš 1, Bujnoch, Musálek 3/1.

Komentáře